Příspěvky uživatele - 22.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přihnojení, 9.4.2011
jak casto zalevat slepicincema 2.lete trnky??
Procento alkoholu, 26.3.2011
sem s tema tabulkama, diiky
Procento alkoholu, 24.3.2011
jak docilit teploty 20 st??da se to nejak dopocitat, kdyz mam hustomer s teplomerem a teplota me ukazuje pr.15.st
Zamyšlení nad přípravou kvasu, 23.1.2011
Dostal jsem nedavno cerstvou trnku a po prvnim okostovani me neskutecne palilo na trech... je to mozne zpusobene velkym mnozstvi repneho cukru??pripadne cim|??diky
Jaký druh švestky na slivovici?, 26.10.2010
by me i zajimaly obrazky plodu, pokud muze nekdo nahodit
Jaké hnojivo na trnky?, 18.10.2010
cim byste prihnojili vloni nasazene stromky durancie, valjevku??zatim jsem nicim nehnojil...
Jaký druh švestky na slivovici?, 18.10.2010
co byste vybrali na slivovici??? / Švestka Čačanská lepotica ČK Myr. / Švestka Domácí velkoplodá ČK Myr. / Švestka DURANCIE ČK Myrobalán / Švestka Gabrovská ZK Myrobalán / Švestka GABROVSKÁ ČK Myrobalán / Švestka HAGANTA - Zakrslá ZK... celý příspěvek >
Problem s Durancii (loni nasazene stromky), 21.5.2010
jsem asi udelal hloupost stacilo natrit jen kminek a ne i korunu, sakra..,mame porad ozrane stromky od zvere, tak jsme to natrel vsechno
Problem s Durancii (loni nasazene stromky), 21.5.2010
kuly jsou drevene, no aversol me doporucili v tom obchode proti okusu, mozna jsem to mel vice zredit rikali, ze to najare sleze
Problem s Durancii (loni nasazene stromky), 21.5.2010
to se me nechce verit, ze by to spalilo??
Problem s Durancii (loni nasazene stromky), 21.5.2010
je to natrene aversolem proti okusu, moc jsme to neredil vodou, protoze mame problem se zveri, zahrada neni oplocena..
Problem s Durancii (loni nasazene stromky), 20.5.2010
no ja to myslel jinak zaznacit primo na fotku, tady to a tak zkratit, at me z toho neco vyroste...
Problem s Durancii (loni nasazene stromky), 20.5.2010
nemohl by me to nekdo v nejakem programu naznacit, kde to vsude ustrihnout nuzkama??..
Problem s Durancii (loni nasazene stromky), 20.5.2010
no a kde to mam ucvakat presne??neslo by to nejak naznacit?? a co s tema vyrustkama na kmeni??nejak postrikat nebo jeste neco??
Problem s Durancii (loni nasazene stromky), 20.5.2010 Obsahuje fotku
Vloni jsem koupil tyhle stromky v zahradnim centru,zasazene byly na podzim do jamy pridam kompost... Chtel bych poradit co se s nimi stalo??jsou suche??v korunce??
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika