Příspěvky uživatele - 181.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bubnová sekačka za TK 4 k 14, 4.10.2010
Používám tuto sekačku s Mt 8 132, motor 2vál Slávie a protože se musí používat motorová závislost vývodového hřídele, tak táhnou jen přední kola, na malé pozemky a časté rozjezdy, nedoporučuji,traktor dostává dost zabrat při rozjezdu, protože vše... celý příspěvek >
Choroba na rajčetech, 11.7.2010
Reaguji na dotaz na nemoc rajčete.Zasadil jsem rostliny od několika dárců.U jedné várky se mi taky objevily tučné zkroucené listy a na stoncích jako podélné praskliny ze kterých vylézají jako zárodky vzdušných kořenů.Na jedné rostlině z této skupiny... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 8.1.2010
Díky, určitě bezpečnější to bude
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 8.1.2010
Jde mi o to, jestli je to někde napsáno, že se kloubák nesmí tahat čtyřkolka?  Rozdíl je patrný na první pohled to je pravda a tím chcete říct, že tím pádem vás dvoukolka nepřevrátí?
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 8.1.2010
A myslíte že dvoukolka vás nepřevrátí, tak to ste velkej optimista. Nemyslím to zle, ale s kloubákem jezdím od 14let a někdy je to síla, ale chybama se člověk učí
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 8.1.2010
A proč se nesmí tahat 4kolová kára, to slyším poprvé. Na rotavátor to chce víc koní a nebo používat jiný nástroj, disky nebo kombinátor. Myslím že orat s kloubákem a neseným pluhem do zatáčky asi fakt nejde, je to dané konstrukcí stroje.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 29.12.2009
Rotavátor nepoužívám, nemám pro něj využití, raději používám kombinátor nebo disky. Používám rotační sekačku a i dvouvál s ní má při rozjezdu co dělat, pak už to de. Když jedu brázdou tak i s uzávěrkou se dá trochu hýbat volantem, protože... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 29.12.2009
Servo zatím nemám, ale časem jej přídím, bude to i nutnost, protože to mechanické už pomalu odchází. Mám zálusk na pluh APO 155,je to dvouradličný obracák za MT8 050,je to krásnej kus příslušenství, ale taky dost drahej, protože jich bylo... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 29.12.2009
Ale stejně oráte tak aby se půda klopila nahoru, tím trochu vyrovnáte ten svah a tak můžete jezdit sem tam, někdy je lepší trochu couvnout a srovnat se, další brázda to srovná. 
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 29.12.2009
To je tzv. zemědělská vůle a podle zkušeností i s jinými nástroji je docela dobrá, nemá cenu dělat vše ůplně napevno, je to pak ještě horší. Pod ty šrouby které se opírají ospodní lištu závěsu zkuste dát podložky i pérovky, ale nechte tam trochu... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 28.12.2009
Docela dost se dá dohnat obracákem, protože to ohýbáte na obě strany a tím se to docela rovná. Ještě bych doporučil orat s uzávěrkou předního diferenciálu, traktor lépe drží stopu, a v brázdě mít volant jen trochu otočený směrem ven, ale opravdu jen... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 28.12.2009
Mám MT8 132.2,konstrukčně stejné s Tk, orám jednoradličným obracákem s krojidlem, tento pluh se prodává k těmto strojům, označení je PoN 25A, orám i lidem ve vesnici a na každé zahradě ho většinou musím trochu doštelovat, myslím si že univerzální... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika