Příspěvky uživatele - 178.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 26.8.2010
 To, že se platí za značku, není zcela pravda, to by hq, stihl, dolmar a další nebyly nejpoužívanější pily.  Velkou část ceny tvoří náklady na vývoj, což je nejdůležitější část a proto jsou značkové věci dražší, ovšem značková pila 2x... celý příspěvek >
Lepsia hobby retazova pila , 28.7.2010
 PS-45 vlastním a na méně náročné řezání je vhodná, starty, chod bez problému, dá se s ní pomaleji řezat i 30cm dřevo, je o dost lepší než hq 235.  Na běhání po lese bych vzal lepší pilu, ps-350c nebo silnější, podle druhu a síly dřeva.
Křovinořezy mcdillen, 26.7.2010
  Takovéto chytáky jsou dnes běžné u všeho, pokud pluje loď z číny do Hamburku a tam se zboží překládá a posílá do evropy, proč by nemohlo být "made in germany"
Má zkušenost s Hechtem 945, 1.4.2010
 Je to o tom, co kdo preferuje, felície i octávie mají obě 4 kola, 5 kvaltů atd., ale málokdo by chtěl zpátky do horšího, pocit z jízdy a podobně z řezání je někde jinde a jestli někdo tlačí levnou čínskou značku a říká, že je stejná jako dražší... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 8.2.2010
 řezal jsem s om952 chvíli v lese, výkon ok, vyšší vibrace a spotřeba, pro pražáky na chalupu ok, ale do lesa a na více řezání jsou lepší pily
Závada Briggsov, 6.2.2010
 Mě to připadá jako tzv. skrytá závada a pokud v servisu motor nerozeberou, tak asi nic nezjistí
Husqarna 365, 1.2.2010
 To je velice podrobný návod od J.S., každopádně taková kontrola a zkouška zabere více času a asi by bylo nejvhodnější si pilu půjčit aspoň na den a řezat
Olej stihl HP, 31.1.2010
 V návodu českém k ps-45 je při použití jiných spec. olejů 40:1 (jaso atd.), v německém k ps-4605-5105 je 50:1.  Já si myslím, že olej dolmar bude stejně kvalitní jako ostatní, zkuste si představit, kdyby bylo v návodu: lejte olej, jaký... celý příspěvek >
Olej stihl HP, 31.1.2010
 Trochu se tu bavíme už o nesmyslech,  ani já ani vy 100% nevíme, že olej je 100%, ikdyž to tak nejspíš je a pily nám jedou
Olej stihl HP, 31.1.2010
 No je pravda, že o původu oleje toho moc nevím snad jen to, že jsem ho dostal od lesáka i s pilou stihl 041 av a půl roku jela, než se rozpadlo ojniční ložisko a podrápalo válec a píst, pila byla stará 30 let a vůle v motoru byly už když jsem... celý příspěvek >
Olej stihl HP, 31.1.2010
 159: myslím, že špatné je třeba olej do benzínu nedat vůbec nebo jet na půlroku starou směs, to pak je s pilou konec.  Oleje jsem smíchal na radu odborníka a ředím 1:40 a je to lepší, než ředit sice kvalitní, ale neodzkoušený olej 1:100.
Olej stihl HP, 31.1.2010
 Ještě pro upřesnění, ten olej stihl hp se zelenou náplní jsem dostal s pilou 041 av, která zhruba po půl roce používání dosloužila a olej mi zůstal, nejspíš byl tedy dolitý, kým a odkud, to nevím.  Podle rady pana J.S. jsem ho smíchal s... celý příspěvek >
Olej stihl HP, 30.1.2010
 Máte pravdu,  olej jsem dostal, takže zelený musel někdo do nádoby dolít, nicméně original číslo je olej hp červený minerál, cenovka 219, což taky nevím, jestli je 100% původní, proto se omlouvám...  Přesto specifikace na oleji by... celý příspěvek >
Olej stihl HP, 30.1.2010
 Pánové,  potřetí jsem se šel podívat na olej stihl a makita, jestli jsem špatně nekoukal a nenašel jsem specifikaci oleje od výrobce, což mi připadá jako podvod výrobce na zákazníka.  u oleje stihl jsem podle čísla (0781 319 8411)... celý příspěvek >
Olej stihl HP, 30.1.2010
 U toho stihlu je to jediný údaj, cena 219 kč, s tou mísící nádobkou 3/5l, číslo u čár. kódu 0781 319 8411  makita no. 980.008.607 135kč  zkusím se podívat, ale pokud tam je 200 příspěvků, není lehký to najít
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika