Příspěvky uživatele - 178.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Élektrická pila, 31.12.2009
 Pojistka tam je kvůli normě, protože klasická zásuvka 230V/16A zvládne max. 16A, dělají se zásuvky 230V/20A, ale ty jsou kulaté (podobné motorovým) se 3 kolíky a ne moc rozšířené.  Jistič C 20A by měl pilu v pohodě utáhnout, v tom případě... celý příspěvek >
Élektrická pila, 31.12.2009
 A jaký je na mot. proud jistič?
Élektrická pila, 31.12.2009
 Zatím jsme z vás nedostali, jak je natom pila, motor a uhlíky ale pokud je pila v pořádku a jistič vypadává, zkuste ji na silnějším, C 16 A nebo na té přechodce z motorového proudu
Élektrická pila, 31.12.2009
  http://elektrika.cz/data/clanky/novch021113  Když se podíváte na graf na odkazu výše, tak to je vypínací charakteristika jističe.  Za dobu 0,4 sec. jistič s charakteristikou B (většina rozvodů) vypne, dojde-li k navýšení jeho... celý příspěvek >
Élektrická pila, 31.12.2009
 Paradox je v tom, že pokud je slabý přívod (např. na chatě) a prodlužovák, tak vznikne úbytek napětí, dejme tomu 200v a proud poteče menší, ale pila se bude déle roztáčet a tím může dojít k vypadnutí jističe krátkodobým přetížením
Élektrická pila, 30.12.2009
 Pokud vám to předtím jelo dobře a pila jde lehce a není nikde ucpaná, tak by to mohl být rozběhový modul, pokud je s ním pila osazená, zkontrolujte běh naprázdno, jestli uhlíky moc nejiskří.
Élektrická pila, 30.12.2009
 Ta pila má 1800w, tedy odběr necelých 8A, takže 15A jistič by to měl v pohodě zvládnout a když vám zhasínají světla, tak to vypadá na velký odběr pily, buď přetížený motor nebo závada v motoru, zkusil bych pilu nejdříve vyčistit, seřídit řetěz... celý příspěvek >
Seřízení motoru ZongShen, 21.12.2009
 Nejspíš budou k tomu špatné pístní kroužky nebo netěsnost ve válci
Seřízení motoru ZongShen, 21.12.2009
 Sice se mi toto stalo u motoru z 1203, ale princip bude stejný, dostával se benzín do motoru a to poměrně dost, za hodinu provozu klidně litr.  Může tam jít buď benzínovým čerpadlem, které je poháněné někde z motoru asi z klikovky a je... celý příspěvek >
Výběr řetězové pily, 20.12.2009
 Viděl jsem hecht 945 v akci, až mě překvapilo, jak řeže, ale je otázka, jak dlouho a co s tím, až se to po...
Kladivo Fiskars 5Kg, 14.12.2009
 Dobrá připomínka, naseknouti, zalepiti a pak už jen sekati a topiti
Kladivo Fiskars 5Kg, 14.12.2009
 Na topůrku jsou vidět léta (takové tmavší čáry) a pokud nejsou vodorovně s násadou ale šikmo, tak topůrko praskne.  Mě se osvědčilo dávat dubový klínek (nebo z tvrdého dřeva) a to do delší osy oválu, zalepit bílým lepidlem na dřevo, jak... celý příspěvek >
Životnost valca, 12.12.2009
 Pravda, soudní znalec by byl určitě dražší, já bych prošel manuál, jakou píšou životnost a nechal bych prohlídnout válec a píst odborníkem, třeba přes mot. pily
Životnost valca, 11.12.2009
 Pokud stojí válec s pístem 1900, tak to bude nejspíš čína a nebude tam nikasil, tedy hliník na hliník a bude to odcházet, nezbude vám, než se více odrážet nohou
Kladivo Fiskars 5Kg, 10.12.2009
 Ta efektivita štípání fiskarsem je určitě hlavně tvarem klínu a i nabroušením, mám sekeru, která je 5 cm úzká a pak se teprve rozšiřuje a než zaseknu 5cm, tak je 50% energie v...  Vytvarovat to stejně je určitě technologicky náročnější a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika