Příspěvky uživatele - 144.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajcata - z jednoho dve, 8.6.2012 Obsahuje fotku
No a na tom zbytku vyrazí zálistek, který pokračuje jako nový vršek.
Rajcata - z jednoho dve, 8.6.2012 Obsahuje fotku
Můžete i vrchol, ale teď už je docela pozdě. Já to dělala v dubnu, když mi přerůstala rajčata. Dala jsem vršek zakořenit do vody.
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 5.6.2012 Obsahuje fotku
Já taky. Tyhle jsou loňské. Každý rok schovávám semínka. Letos už budou také plodit.
Mšice na kopru, 5.6.2012
Ty mšice jsou na všem. A kam kopnu jsou mravenci. Já se radši zbavím toho kopru, stejně bych už ho nepoužila do jídla. Představa, že jím něco, co už někdo přede mnou jedl, a ještě se tam pokajdil... hnus.  
Bambusová nebo rákosová rohož na pergolu?, 5.6.2012
My chceme zakrýt střechu pergoly štípaným bambusem. Má někdo zkušenosti?
Akátová pergola, 5.6.2012
Máte to moooooc krásný.
Mšice na kopru, 4.6.2012
Mšice jsou už i na kopru. Málem jsem je přehlídla a dala do koprovky. Tak bacha na ně.
Neznámý škůdce ve skleníku, 3.6.2012
Já měla to samé loni. Nasypala jsem jed na myši a hraboše na kousek kartonu. Takové ty růžové granule. První den všechen pryč, druhý den půlka a třetí den zůstal všechen jed netknutý a už mi nikdo nic netahal pod zem.
Letničky, 2.6.2012
Chtěla bych se prosím zeptat, jak je to s letničkama. Musím každý rok kupovat nová semínka? Nebo je můžu nechat vysemenit do půdy a oni vyrostou příští rok? Nebo musím semínka obrat a schovat a vysít na jaře? Děkuji 
Kytky do truhlíků, 1.6.2012
Potřebuji osázet dva truhlíky. Jeden nějakou krásnou fialovou květinou a druhý růžovou. A chtěla bych, aby kvetly celé léto. Truhlíky budou při zemi, takže nechci převislé. Jihovýchod. Odpoledne stín. Poradíte jaké? Děkuji
Kroutí se borůvky, 30.5.2012
Tak obě borůvky vypadají zdravěji. Nějak nepozoruju, jestli přirůstá, ale určitě se už nekroutí ani neschne. Tak ještě se ozvu později, jak to dopadlo. Díky zatím
Balkonová keříčková rajčata - velikost truhlíku, 25.5.2012
Mirku já jsem z toho taky jelen. Mám rajče Bajaju, je tam napsáno keříčkové balkonové. A že vyžaduje větší nádobu. Ty zálistky, vlky jak píšete, tady budu vyštipovat nebo ne, když je keříčkové??
Nemoc, 16.5.2012
Ano jde o jarní virózy. Takže jak jsem psal zakoupit "KOI Bakto Tabs" Nemocné ryby odlovit a přendat do vody o teplotě 17a víc °C. A léčba bude při teplotě trvat tak týden, ale pokud budou ve vodě pod 17°C pak může trvat i týdny. Přesto pak ještě... celý příspěvek >
Nemoc, 16.5.2012
Myslím, že jde podle popisu o klasickou jarní virémii ryb. Ale boj s touto nemocí bývá kolikrát marný. Přesto doporučený lék na tyto druhy chorob je KOI Bakto Tabs. S ohledem na to, že máte v rybníku ještě původní zdravé ryby bude nutno nasadit léčbu... celý příspěvek >
Nemoc, 16.5.2012
Pokud můžete přidejte fotografii nemocné ryby, aby se dalo lépe určit, co je za problém a způsob léčby. Každopádně se vždy doporučuje karanténa 1měsíc před vložením nových ryb do zarybněného zdravého rybníku. Ale teď už je pozdě. Pošlete foto, víc to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika