Příspěvky uživatele - 176.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Thuje - brouk vyhodává si cestičky ve dřevě, 4.10.2010 Obsahuje fotku
housenky s 6nohama černé
Jak na kuny, 25.7.2010
Kuny u nás na půdě jsou od nepaměti. Slepice nám nezakousli ani jednu, ale zredukovali kočce malá koťata, když šla lovit. Jinak to jsou krásná zvířata na pohled. Také jsme čtyři chytili do sklopce a potom po ofocení zase vypustili. Do průchozího... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 8.5.2010
U nás jsou jedničkou Bejbina, vlastně už 4 roky ani jinou odrůdu nekupujeme. Letos jsem nákup jaksi zaspala a Bejbina nebyla k sehnání. Tak jsem koupila cherry rajčátka taktéž od Sema a pak jsem objevila poslední 2 sáčky Bejbin. Takže teď máme 148... celý příspěvek >
Moc prosím o radu s čerpadlem, 4.5.2010
Chtěl bych ještě doplnit.  Pro správný tlak na konci hadice nutno ještě odečíst výškový rozdíl mezi čerpadlem a koncem hadice. Nevolit příliš malý průměr hadice=velký nárůst ztráty tlaku.Stalo se mi, že po zakoupení spirálové hadice na zalévání... celý příspěvek >
Moc prosím o radu s čerpadlem, 3.5.2010
Pro dostatečný rozstřik je třeba tlaku asi 3 bary a víc , to je výtlačná výška na čerpadle nad 30 m.U čerpadel proto hledejte : Průtokové množství Q=cca 40 l/min a více a dopravní výšku H= nad 30 m. Tlak na konci hadice bude ještě o něco málo... celý příspěvek >
Husqvarna, 23.4.2010
Wisconsin je dle mé zkušenosti velice dobrý. Kvalita a dostupnost ND českého výrobce je určitě výhodou.
Pomoc s výběrem malého traktoru, 22.4.2010
A co Farmář od Wisconsinu? Je to taky český výrobce.
Hnojivo Travin, 21.4.2010
To že někdo neví, že hnojí hnojivem s přídavkem herbicidu je jeho vlastí chybou. Má si přečíst složení na obalu nebo se zeptat prodejce. Pokud by Travin byl pouze herbicidem, jak trvrdí pan Vysloužil, jak to, že je po něm trávním tmavě zelený a roste... celý příspěvek >
Mulčovač Tajfun 52, 13.3.2010
Vedle do vyhledavače zadejte název "tajfun" a naleznete několik témat kde je zmínka o mulčovači , nutno pročíst. Jinak vlastníme předešlý typ 42 nebo 45?, přesně číslo nevím musel bych zjistit do stodoly. Naprostá spokojenost. Na... celý příspěvek >
Aku sekačka - ano nebo ne?, 9.3.2010
Můj bratr vlastní výše uvedenou Rotak 37 se dvěma AKU od loňského roku.Seká ve vzdálenosti až 200 m od domu kde se kabel nevyplatí natahovat, motorovou sekačku nechtěl kupovat. Několikrát jsem s ní také sekal. Zvládne až 20 cm vysokou trávu, ale... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 23.1.2010
Na pocatku tohoto vlakna jsem psal, ze mam taky zakelenou hruskovici z palirny. Mam take dobrou zpravu. Nevycistila se za 3 dny, ale asi za 7 dni. Zadna sedlina, proste se to vyparilo. A navic nadprumerna kvalita.
Mini-orchidea - roste mi na konci odkvetlého stonku nová rostlinka?, 6.1.2010
Mám stejnou zkušenost. Než jsem se vrátila z měsíční dovolené od dcery z USA, kvetla stará rostlina i ta mladá na stonku.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 4.1.2010
Dobrý den, náhodou jsem zabloudil na tuto diskuzi, chtěl bych Vás upozornit, že používání doutnáků při startování má svá negativa. Zbytky po spálení doutnáku sice z velké části vyletí ven, ale některé zbytky se mohou dostat do pístních kroužků a... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 22.12.2009
Diky za reakce. K tomu kvasu: koncentrace merena nebyla, hrusky dokvasily asi v puli listopadu (skraloup se ponoril) a kvas stale hezky vonel a vypadal slibne. Bylo ho asi 220 l a z nej nateklo 21 l/55.5. Tesil jsem se na vysledek a ted jsem slusne... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 22.12.2009
Mne se včera stalo to same. 21 litru hruskovice s opálovým zákalem. Zadne redeni. Mohl to nejak zdrbat palic? A to hlavni - ztrati se to? Nebo se to vysrazi a klesne to ke dnu? Palic tvrdil ze to hrusky delaji a ze se to do 14 dni ztrati. Bylo to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika