Příspěvky uživatele - 146.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Banánovník - Musa, 16.6.2007
Dobrý den, žádnou chybou to není, nám když vyrůstá nový list a začne se rozvírat, tak už nahoře malá špička je suchá. Nevím si stím rady, ale zjistila jsem že až se rozvine tak se to usché ulomí a je to dobrý
destilační přístroj, 28.5.2007
Doporučuji recepty na přípravu  ovocných rmutů z knihy Domácí výroba lihovin na straně 96 (celkem složitější návod). Hodně úspěchů Pavel
destilační přístroj, 24.5.2007
Děkuji za oba příspěvky. V podstatě jsem udělal vše¨, co se tam uvádí a zatím to vypadá dobře, ale čas ukáže. Bylo to opravdu jen v minimálním rozsahu (asi 5 až 8 ostrůvků o průměru max. 6 až 8 mm). Na netu jsem našel  podobné rady... celý příspěvek >
Modřín na kmínku - okrasný, 22.5.2007
Pokud se bude jednat o modrin previsli tak se musi zmlazovat /ostrihovat silnejsi vetve aby se zmladil/. Zakrsle modriny se tvarovat rezem nemusi nebot by se mohl narusit jejich tvar. S pozdravem Roman
destilační přístroj, 19.5.2007
Dá se nějak zachránit kvas, na kterém se tu a tam začínají tvořit malinké ostrůvky plísně? Děkuji Pavel
destilační přístroj, 16.5.2007
Vyšla nějaká novinka? Pavel
destilační přístroj, 17.4.2007
Jestli to není tajemství jak se to s tím vápnem dělá ?
Nonetit - Matčino, 28.3.2007
Pane  Vysloužile,  moc děkuji za informaci, určitě to v těch Střílkách zkusím, i když mě trošku mrzí, že to pan Kubáček má jen na podnožích J-TE-E. Ale lověk nemůže mít všechno, s tím už se dá dál pracovat...
Dixired, 28.3.2007
Můžete mi někdo napsat něco o této odrůdě?  Jakou mají plody barvu a chuť ? Děkuji
Nonetit - Matčino, 27.3.2007
Zajímalo by mě, má-li někdo zkušenosti s odrůdou Nabella, o které se tvrdí, že je náhradou za Matčino a má lepší chuť a déle vydrží.Mělo by to být křížení Matčina se Starking Delicious, ale nemohu nikde nablízku /Chrudimsko/ zjistit školku, kde by... celý příspěvek >
destilační přístroj, 25.3.2007
Doplňuji : SCHIMANSKY ....... spřátelené... celý příspěvek >
destilační přístroj, 25.3.2007
Asi dost kvalitní kvasinky jsem nasel na www.palenice.net  ,  SCHIMANSKY BRNO. Jedná  se o kvasinky VIN 13 a POWER. Hodně... celý příspěvek >
Letní hrušně, 16.3.2007
Prosím můžete mi něco říci o odrůdě NITRA? Chtěla jsem letní a toto mi dovezli. Já ji vůbec neznám. Nebo můžete nějakou dobrou letní hrušeň doporučit ?Jsme v nadmořské výšce kolem 350m. Děkuji
jabloň štrudlák, 12.3.2007
Přesně toto jablko jsme měli v sadu až do nedávna, byl to velmi starý strom pamatující snad už dědečka a ten mi říkal, že se to jablko jmenovalo Gloria mundi /Slava světa/. Vzhledem k tomu, že jsem ročník 1942, je to už fakt dávno. Ale ta váha,... celý příspěvek >
živý plot z cypřišku, 28.2.2007
Děkuji za odpověď a přeji krásný den.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika