Příspěvky uživatele - 226.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou elektrickou strunovku do 1000 Kc?, 3.5.2007
Do tisíce korun je to jedno. Pavel
Kdouloň - roubování, 29.4.2007
mrkněte na Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem a pokud máte zájem, mohu Vám poslat seznam odrůd, případně Vám nechám pár roubů příští rok. Na podnože mám keř o němž nic nevím, ale zústal mi po kdouloni, kterou mi zničil srnec až po roubované místo, Tak... celý příspěvek >
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 29.4.2007
Je to trošku jinak. Popis kdoulovce a kdoule (kdouloně sedí), ale kdoule jsou většinou známy právě jako plody kdoulovce. Kdouloň jako ušlechtilá odrůda má několik odrůd, často se liší i tvarem a velikostí plodu. Od kulatých velikosti pomeranče až po... celý příspěvek >
Jake tramky na kolnu?, 22.4.2007
Moc se s tím neser...te. Postavit, zakramlovat, dodržet pravidla vázání  a bouda je Vaše. Pak to několik let schne, ale Vy máte dřevo pod střechou. Pavel
jak často mám teď na jaře zavlažovat čerstvě vysazené thuje?, 9.4.2007
První dva měsíce nehnojit. Zalévat tak, aby bylo u kořenů vlhko, ne bláto. Nenechte se zmást tím, že obrazí. To je často poslední záchvěv před smrtí, ale pokud je budete vhodně zalévat a nebudou mít sucho, klidně se ujmou a pak pohnojit. Já používám... celý příspěvek >
Roundup - likvidace trávy, 1.4.2007
Malá Jane, malá Jane, nejkrásnější dívka v širém okolí.... Tož syncy, ten RONDUP je pěkná a fajna potfora bo protože: a/ roundup je vstřebáván zelenou částí rostliny. Někteří pláčou, protože zapomínají, že kmínek stromku je napřed zelený, i když to... celý příspěvek >
baleni kminku do petlahvi, 1.4.2007
Do PET lahví? Není to pitchovina? Možná je to náhoda, možná osud, ale dostal jsem se ke hromadě mirelonu (to šedé svinstvo na izolaci trubek) a nemůžu si vynachválit. Kocouři to nedrápou, mráz nevadí. Pošlete e_mail a dám Vám kontakt kde za par kaček... celý příspěvek >
Sazeni svestek-jak?, 1.4.2007
Vykopat díru co síly stačí a obsah promíchat s kompostem, nebo podobně. Žádná chemie, když vlásečnice narazí na chemické zrnko, nebo hrudku, odumře. Radši dejte ke kořenům smyčku z takzvaného husího krku. Můžete tím lít vodu direkt ke kořenům.... celý příspěvek >
Je nutne ted strikat slivone?, 1.4.2007
Kupte si Oleokeol a mazejte stříkat. Zahradník
Hnojení - nejasnosti, 26.3.2007
1) Jsem zmatená ohledně kompostu-dříve se snad ...Dělají to tak mnozí i dnes. Věda ovšem pokročila a zjistila, že když tam naházíte úplně všechno, mohou se hromadit problémy s některými chorobami stromů i zeleniny. a) Nedávno jsem však četla článek... celý příspěvek >
množení a řízkování tůjí, 23.3.2007
Řízkovat lze klidně z toho co ostříháte, ten gelový stimulátor je fajn, sázím to do směsi zeminy s perlitem. Je to jisté a zakoření v tom i hrábě. Jen pozor na jednu nectnost: Větvička "si pamatuje" že je větvičkou. Roste naplacato několik... celý příspěvek >
ničení pařezů, 19.2.2007
Přípravek ROOT je pěkný šmejd. Na staré pařezy snad, ale na nové ani náhodou. Na ty nefunguje nic. Pokud chcete nový pařez zahubit (aby nepouštěl výmladky), vezměte rondup do stříkačky a pečlivě aplikujte jehlou pod kůru. Nejlépe do několika míst a... celý příspěvek >
jak množit a pěstovat břečťan?, 17.2.2007
Vykašlete se na hřížení. Nastříhat stonek na kusy cca 20 - 25 cm, namočit dolní konec (ten blíže kořenům původní rostliny) do gelového stimulátoru a do země. Zalévat. Nebo do sklínky s vodou a na okno. Zakoření téměř vše. Tedy alespoň já mám takovou... celý příspěvek >
kde sehnat kdouli?, 1.2.2007
Hledal bych odrůdu Selena. Velké plody hruškovité váha až kilo, někdy kilo a půl. Požaduje vlhko, hnojit. Nezmrzla ani o minulé šílené zimě. Krásně kvete, mám ji jako čtvrtkmen.
Můžeme něco dělat v tomhle podivném počasí?, 5.1.2007
Mám pocit, že by bylo vhodné využít trvající poměrně teplé počasí a zabránit škůdcům v množení, respektive v přežití. Hodlám postříkat stromky v sadu okamžitě když bude den bez deště a nebude moc zima (=minimálně 7 stupňů) přípravkem na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika