Jakou elektrickou strunovku do 1000 Kc?



host - 226.163 (?)
3.5.2007 22:50

Do tisíce korun je to jedno.

Pavel

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 174.169 (?), 3.5.2007 22:34, zobrazeno: 9135x
Rad bych poridil nejakou obycejnou elektrickou strunovou sekacku pro prilezitostne sekani malych travnatych ploch. Predstavuji si neco hodne levneho, ale funkcniho. Ma nekdo zkusenosti se strunovkami z teto cenove relace?
Dekuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 226.163 (?), 3.5.2007 22:50

Do tisíce korun je to jedno.

Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 43.253 (?), 4.5.2007 11:13
A je nekde v Praze obchod, kde jich maji vic? Koukal jsem se v OBI a Baumaxu a nic tam nemeli.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 86.206 (?), 4.5.2007 21:08
dvakrat jsem koupil el. stunovku , taky jsem mel limit do tisice, uz nikdy bych takovou chybu neudelal, ani jedna nevydrzela u obou jsem spalil motor a s reklamaci byl problem, tak jsem to dale neresil, ted mam jiz cca 3 roky drazsi el. strunovku black decker a jede porad dobre bez problemu, doporuciji si neco priplatit za kvalitni stroj osvedcene znacky. opravdu kupte radeji neco kvalitnejsiho vyplati se to dobudoucna
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 185.76 (?), 5.5.2007 8:22
strunovku od black and decker som mal a po kratkej dobe zacala hlava vibrovat tak ze letela do smetiaka. teraz mam krovinorez od hondy a black and decker uz v zivote nechytim. casy kedy sa radil medzi znacky su uz proste prec...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 176.163 (?), 6.5.2007 20:17
No a na kolik je rozumne zvysit limit? A jake jsou tedy dobre strunovky, resp. za jakou cenu se daji sehnat uz ty lepsi? 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388), 6.5.2007 20:35
Podívejte se na www.ergo.sro.cz.  Je zde také ceník ND, což není běžné a uděláte si představu o servisním zázemí a rychlosti zajištění a dodání potřebné součástky. Tuto strunovku resp. jejího předchůdce máme 12 let a to ještě s motorem 250W, nyní je dělají s 350W a 550W. Dají se jednoduše použít i s 2 kolečky a tím je možné sekat menší rovné plochy bez namáhání zad. Cenová relace je 1800 - 2200, ale kvalita tomu odpovídá. Rozhodně nekupujte levné strunovky, některé již uvedené a další podobné. Opravy se nevyplatí,  mnohdy nejde koupit ani náhradní spálený motor(viz. někdy i dost velké množství neopravitelných kusů v opravnách - resp. prodejnách)  - vinutí se nevyplatí nechat převinout, ale hlavně ve většině případů je to předražený nekvalitní výrobek.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.253 (?), 14.5.2007 10:51
Diky za tip. V patek jsem ji koupil a vzal jsem k ni i tu druhou hlavu s temi nozi. Seka docela pekne, jen mi pripada trochu tezci, ale co - neseka se stim cely den.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.162 (?), 15.5.2007 13:53
Ja som kupil Viking 600TE, je trochu drazsi ale neoplati sa na tom setrit, radsej prebytok vykonu a seka perfektne. Je to vlastne rakusky Stihl. Na dokosenie pri plotoch alebo kosenie na strmom svahu mozem doporucit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.253 (?), 28.5.2007 13:16
Tak jsem ji podrobil zatezovemu testu a ERGO obstala v nasem svahu i s pripobrezni travou a nejruznejsim bejlim na vybornou. Je model 550T a zatim pojistka nesepnula a to jsem ji nesetril. Zacinam si myslet, ze ta nozova hlava je zbytecna, tou strunou jsem zatim pokosil uplne vsechno.

Smekam pred touto sekackou - ale taky neco vazi !!! Sekani v prudkem svahu, kdy je nutne drzet sekacku v temer predpazeni je docela zahul :) Ale vysledek stoji za to, takze jeste jednou diky za tip.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika