Příspěvky uživatele - 129.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nikasil u dvoutaktu, 20.1.2010
Zajímavé, a ty kroužky jsou už kolikáté? Lubor
Seřízení karburátoru WYL (kopie), 19.1.2010
Radku, už mám jen jeden poslední problém s pochopením funkce mé kopie memránového karburátoru. Když ruční pumpička nasává benzín (z horní části membránové nádobky) proč neteče benzín skrz vratnou hadičku? Očekával bych k tomu další zpětný ventil, ale... celý příspěvek >
Seřízení karburátoru WYL (kopie), 14.1.2010
Znovu dík za hodnotné rady. -Zkusím motor (s pístem nahoře) natlakovat sacím hrdlem, a potřít štětečkem jarem. U takhle malého motorku asi vadí i vlasová nětesnost., u babetty jsem něco podobného nikdy dělat nemusel. -Sám jsem zvědav zda číslo... celý příspěvek >
Seřízení karburátoru WYL (kopie), 14.1.2010
A poslední doplnění, ten můj karburátor má mosaznou trysku, je zalitá do spodku emulzní trubičky. Trubička je klasická s podélným výřezem ve středu difuzoru. Lubor
Seřízení karburátoru WYL (kopie), 14.1.2010
Aha tak jsem se nepřepsal, vy se ptáte na ten můj původní příspěvek. Záklopkou myslím zpětný ventilek, v tom karburátoru už třetí. První dva jsou realizovány vychlípenou membránou, jsou u čerpadla. A tenhle pod tryskou je mosazný kroužek a v něm... celý příspěvek >
Seřízení karburátoru WYL (kopie), 14.1.2010
Přepsal jsem se, myslel jsem krytku nad červíkem jehly. Walbro dokumentace kterou mám má nad červíkem krytku a ze spodu je vymezovací pružina, ta u mně určitě chybí, takže kdybych tu jehlu nakonec povolil, stejně ji budu muset zase zakápnout. Mám... celý příspěvek >
Seřízení karburátoru WYL (kopie), 14.1.2010
Ještě, ten můj fukar, pokud ho při volnoběhu sklopím na bok, jedno který, tak otáčky vzrostou. Je to normální, nebo chyba membránového karburátoru? Lubor
Seřízení karburátoru WYL (kopie), 14.1.2010
Inspiroval jste mně ke stažení těch servisních návodů.  Já mám (čínský) fukar ABG. Jeho karburátor mi nejvíc připomína WYJ, který má pod tryskou záklopku, ten L jí na funkčním schématu nemá, průměr difuyoru jsem neporovnával. Nějak ale neumím... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 2.1.2010
Dík za rychlou odpověď, u mně asi půjde o tu nižší kategorii, ale to honování, je zřetelné i po 100 hodinách provozu? Lubor
Nikasil u dvoutaktu, 2.1.2010
Čistil (odkarbonovával) jsem motor u vysavače ABG, 25CM^3. A je to poprvně kdy jsem měl v ruce motor bez ocelové vložky. Dříve jsem otvíral hlavně Babettové motory. Jak poznám nikasil, nebo může tam být i nějaký jiný povrch, třeba tlustý... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 22.11.2009
Obejděte vrakoviště, nějaké víčko od brzdové kapaliny by mohlo pasovat. Lubor
Rotavator Robix, 2.11.2009
Dík za ochotu, už jsem tu obruč sehnal. Ale problém s regulací rychlosti je dosud nevyřešen. Lubor
Elektrocentrála SH 1000 DX, 13.10.2009
Ano vyměňte ho. Dobrý návod od konkurence, ale řídil bych se podle něho: http://www.wifi-shop.cz/soubory/77060 Lubor
Rotavator Robix, 30.9.2009
Zdravím přítomné. Nově jsem si pořídil starý rotavátor s motorem DHA008. Asi je to velmi podobné zde diskutovanému robixu i PA50. V mé sestavě chybí díl který by spojoval rotavátor a motor. Sedí na sobě, neprotáčí se ale nejsou spojené, motor jde... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika