Příspěvky uživatele - 176.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Porovnání plodů, 30.9.2009
Chtela bych si letos vybrat dalsi jablunku.Rozhoduji se mezi James Grievem a Diademem (ten ale neznam). Take mezi Prusvitnym letnim a Discowery (ten taky neznam). Pudu mame spis jilovitou a jsme asi 400m n.m. Mate s nimi nekdo zkusenosti a... celý příspěvek >
Slivoňe? Renklody?, 30.9.2009
Dobry den, rada bych si letos zasadila nove stromky a jsem dost laik. Prosim poradte - jaky je rozdil mezi slivoněmi a renklodami? Mame pozemek asi 400m n.m. a spise jilovitou pudu. Co by se k nam lepe hodilo? Moc dekuji.
Hobliny ze dřeva, 9.9.2009
Dekuji mnohokrat, zkusim vicero postupu a uvidi se.
Hobliny ze dřeva, 25.8.2009
Dobry den, na to bych se rada zeptala, jak hobliny meni pH pudy? Jsem zacatecnice a rada bych si zmerila pH pudy na me zahrade... stacil by takovy ten lakmusovy papirek??Asi blbost, co?Neporadili byste mi?Taky jsem slysela, ze se to da zjisti podle... celý příspěvek >
Rozmístění stromků, 1.6.2008
No, to mi tak uplne nedoslo. Tady u nas se kazdy paprsek brzy zjara hodi, to je fakt. Jeste to promyslim. Treba by se dal udelat jen takovy pulmesicek, otevreny, prave aby jen trosku zmirnil fukavice, ktere u nas na kopci kraluji stale. Dekuji.Z.
Jake druhy vybrat?, 1.6.2008
Diky, diky. Hned si neco zjistim o Vande i Hance. Je pravda, ze s temi starymi odrudami jsem asi mela "velky voci". Tusim, ze je pak potreba se stromum opravdu zkusene venovat, ale hlavne me odrazuji ty postriky. At vam zahradka kvete... celý příspěvek >
Rozmístění stromků, 23.5.2008
Jeste dluzim odpoved na velikost zahrady. Pozemek je dost velky - necely pul ha, ale vzhledem k tomu, ze manzel hodla hlavne konzumovat, jsem se rozhodla udelat zahradku umernou mym moznostem, aby to nebyly galeje. Prostorem ale nijak zasadne omezena... celý příspěvek >
Rozmístění stromků, 23.5.2008
Zdravim. Vybrala jsem ruzne tvary a vysky se zamerem vytvorit z nich zaroven takovou malou slunecni past ve tvaru podkovy pro zeleninovou zahradku uvnitr. Nevim, jestli to pujde, ale takhle jsem to myslela. Vzadu vyssi stromy, vpredu mensi v... celý příspěvek >
Jake druhy vybrat?, 23.5.2008
Dobry den. S vdecnosti jsem si precetla vase prispevky a moc za ne dekuji panu Vyslouzilovi i hostum. O tom, ze jsem vybrala chutove podobne odrudy vim, vybirala jsem je opravdu jen podle chuti :-). O Rubinole vim, jen jsem puvodne chtela zkusit i... celý příspěvek >
Jake druhy vybrat?, 13.5.2008
Dobry den. Jsem uplna zacinajici nadsena zoufalkyne a potrebuji poradit co na nasi zahradku. Je v Orlickych horach, asi 450 m n.m., na navetrne slunecne strane s jilovitejsi pudou. Rada bych zasadila tak 3-4 druhy ranejsich i pozdnich tak, aby... celý příspěvek >
Jake druhy vybrat?, 13.5.2008
Zdravim. Jsem uplna zacatecnice a rada bych se poradila jake druhy tresni a visni vybrat do nasi zahrady. Je v Orlickych horach, asi 450m n.m., na navetrne slunecne strane s jilovitejsi pudou. Poradi mi nekdo vhodnou nenarocnou chrupku ci polochrupku... celý příspěvek >
Jake druhy vybrat?, 13.5.2008
Zdravim. Jsem zacatecnik a potrebuji poradit jake druhy vybrat do nasi zahradky. Je v Orlickych horach asi 450 m n.m., na navetrne strane plne slunce, s jilovitejsi pudou. Zatim u me vyhraly Clapova máslovka, Konference, Dicolor, Boscova lahvice,... celý příspěvek >
Jake druhy vybrat?, 13.5.2008
Dobry den. Se zahradou zacinam a rada bych se poradila jake druhy budou vhodne na nase misto - asi 450 m n.m. v Orlickych horach, navetrna strana, slunce habadej, půda jilovitejsi. Pro zacatek bych zkusila neco mene narocneho, mozneho pestovat bez... celý příspěvek >
Jaky je v nich rozdil?, 13.5.2008
Zdravim. Rad bych vedel, jaky je vlastne rozdil mezi svestkou, polosvestkou, slivou, mirabelkou, renklodou a blumou? Ve velikosti? Nachylnosti, vyuziti, dobe sklizne? Mam doma jednu knizku, ale tam asi predpokladaji, ze uz to kazdy vi. Hm, no, ja... celý příspěvek >
Rozmístění stromků, 13.5.2008
Jsem uplná začátečnice a potřebovala bych poradit jak daleko je nejlepší zasadit od sebe stromky. Ráda bych pro svou zahradu použila všechny možné velikosti - vysokokmeny, polokmeny, zákrsky-čtvrtkmeny, možná i nějaké vřeteno a nevím ani přibližně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika