Příspěvky uživatele - 128.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oheň v grilu Weber, 15.7.2010
Ahojte chalpi, tak dneska mi došel, zítra jej budu testovat.Jen mě trochu naštvalo že chybí kolem děr na nožky zevnitř trochu smaltu, je to tam jako by kaz, myslíte že to tam začne rezavět?Jakým dřevem tam topíte aby vám zůstalo dost žhavého?
Oheň v grilu Weber, 14.7.2010
Zdar chlapi chci se zeptat jestli můžu bez poškození sem tam udělat v grilu veber compakt 57 malý ohýnek na obyčejné opečení vuřtů.Děkuji za zkušenosti.
Změna benzínu u sekačky MF70, 9.6.2010
aditivum do dvoutaktu...???
Jaký levný křovinořez?, 31.5.2010
Jo a hotové to určitě rychleji než já nemá, leda že by byl superman???!!!
Jaký levný křovinořez?, 31.5.2010
Pan manžel dělá jinak co za práci že se potřebuje protáhnot?Tipoval bych to na nějakého vedoucího atd.No já se celkem nadělám, takže tohle nechám na ty posedávače a budu raději relaxovat jinak.
Struna na křovinořez, 31.5.2010
No přiznám se že jsem ji nenamočil... Ale když ona vypadala tak pevná, že jsem ji rovnou namočil a šup na zahradu.No asi mu ji zkusím vyměnit za tu stihláckou trojku v malém balení, tak uvidím jestli na to přistoupí.Jinak tu hlavu má za těch 990,ale... celý příspěvek >
Struna na křovinořez, 30.5.2010
Tak jsem koupil od oregonu 3mm strunu Flexiblade a po posečení pár metrů se mi utrhla struna hned v průchodce... po posečení cca 500m2 se mi utrhla ještě asi šestkrát, což už bylo teda moc i na mě.A jednou dokonce obě na ráz... což jsem už nevydržel... celý příspěvek >
Zátěž křovinořezu, 30.5.2010
Jaký máte křovák a kolikrát jste už měnil spojku na tokové ploše, to je dost.A kolikrát ročně to sečete?Ve svahu takovou plochu za den, to si nedovedu představit...
Zátěž křovinořezu, 27.5.2010
Tak u struny ani moc neubírám, jen tak co pár minut polevím a dám mu oddechnout a pak zase naplno
Struna na křovinořez, 27.5.2010
Zdravímm pane RadkuB, ještě se zeptám a tu čtyřhranou nylium?Máte ji odskoušenou?Ale u nás mají stejně jen tu hvězdu, tak ji odskouším.
Zátěž křovinořezu, 27.5.2010
No někdy valím i tu 50cm, ale jen místy kde naroste díky mokru a hodně kvalitní půdě.Jinak kolem 30cm.No ale myslím že to zase není taková plocha, mám profi stroj, tak snad to nějaký ten rok vydrží.Možná zkusím i víc používat ten nůž a trochu to... celý příspěvek >
Zátěž křovinořezu, 27.5.2010
Zdravím chlapi, v jednom obchodě mi mechanik řekl že na větší plochy mám používat nůž a ne strunu, prý křovinořez trpí.Co na to říkáte.Já seču asi 2000m2 strunou, protože trávu nesuším a nepotřebuju ji.
Struna na křovinořez, 27.5.2010
Díky za rady a informace.
Struna na křovinořez, 26.5.2010
A kolik stojí ty vodítka?A kolik ta hlava JetFit?Děkuji a nezlobte se že tak otravuju
Struna na křovinořez, 26.5.2010
A ty pruchodky jsou přece kovové, takže by měly vydržet.To spíš si myslím že ten starline bude s tím hliníkem brousit ty průchodky, přece jen je to kov.A jinak seče jak?Díky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika