Příspěvky uživatele - 50.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Keř s modravými květy, 8.4.2009
Podívejte se na diskuzi k latnatci, dala jsem tam i foto svého keře, který mi přezimuje venku už asi 3 roky. Přežil mi i letošní zimu, jen jsem ho musela teď na jaře ostříhat, protože listy zhnědly, ale už mi raší nové. Taky se mi ho dokonce podařilo... celý příspěvek >
Co je za odrůdu Favorit, 15.1.2009
Pokud je to odrůda Favorite Morettini (je jich více klonů, označovaných číslicemi), pak by to byla ranější odrůda, zrající asi 2 týdny před Red Haven, tedy v červenci. safrataz@centrum.cz
O jakou palmu se jedná?, 1.1.2009
Na prvním obrázku je phoenix canariensis a na druhém je chamaerops humilis. David
I toto je Mountfield, 21.12.2008
Pokud se nepletu, Mountfield snad ve Vašem případě přistoupil na výměnu čerpadla. Tak co dál řešíte? A jen tak na okraj - vy se tady všichni oháníte ČOI, ale ta pokud vím posuzuje pouze procesní záležitosti. To znamená jestli reklamace proběhla... celý příspěvek >
Druh palmy?, 20.12.2008
na 100% je to washingtonia.
I toto je Mountfield, 20.12.2008
Opravdu mám doma některé věci od téhle firmy. Mám za sebou i jednu negativní zkušenost a jsem si vědom toho jak jsou drazí. Co se týká relamy, nemyslím že bych byl obětí. Vystudoval jsem psychologii a mám MBA z oboru marketingové studie, takže... celý příspěvek >
chorvatská palma, 20.12.2008
Phoenix dactylifera je odolný - 12°C, Phoenix canariensis je odolný -10°C. Oba dva druhy se zimním přikrytím by měly přežít, jinak Phoenix canariensis roste opravdu v Praze ve volné zemi.
Nůžky plotové Oleo Mac HC 260 XP - Mountfield, 20.12.2008
Je to tak. Obě značky patří do koncernu GGP a jsou vyráběné v továrně firmy Emak...
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 20.12.2008
My jsme za traktůrek koupili u Mountfielda sweeper. Je to takový vozík s rotačním kartáčem a košem a čistí to naprosto geniálně.
Nůžky plotové Oleo Mac HC 260 XP - Mountfield, 20.12.2008
Asi budete maličko mimo mísu. Mimo jiné - značky OleoMac a HQ patří do jednoho koncernu, většina strojů se vyrábí ve stejných továrnách a kvalita je naprosto stejná. Namátkou traktory s kloubem uprostřed, pily, nebo křovinořezy jsou přesně stejné,... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 20.12.2008
Já si nemůžu pomoct, ale nějak mi to tady přijde zaujatý. Já mám od nich křovinořez, sekačku a bazén. Jezdím do servisu i do prodejny na Černém mostě a vždycky mi ochotně pomůžou. Přístup prodejců i servisáků je naprosto profesionální. Jsou sice... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 20.12.2008
Mě nějak uniká jak je možné že ta firma je na trhu snad dvacet let, pořád se rozšiřuje, pořád funguje a očividně jí nic neschází. Není to tím, že drtivá většina zákazníků je tam spokojených? I když tam podle vás prodávají předražený šmejd,... celý příspěvek >
chorvatská palma, 13.12.2008 Obsahuje fotku
V Praze roste na jedné zahradě spoustu palem ve volné zemi, dokonce i phoenix canariensis.Má docela silný kmen a na zimu má pouze malý kryt.
sací hadice do studny, 7.12.2008
Mohl by mi někdo poradit jak narovnat průhlednou sací hadici, která se mi neustále vrací do stočeného stavu.
chorvatská palma, 2.12.2008
V Praze u jednoho pěstitele, který pěstuje mrazuvzdorné palmy jsem viděl datlovník kanárský (phoenix canariensis) ve volné zemi, měl už krásný kmen a byl poměrně velký na to, že mu je pouze 12let. Datlovník roste velmi rychle a je docela... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika