Příspěvky uživatele - 50.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
mandarinka - roubování, 22.11.2008 Obsahuje fotku
Před necelým rokem jsem vysel pár semen mandarinek a citronů... Nyní mám cca 20cm keříky.
Fíkovník, 22.11.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, mám několik jednoletých fíkovníků.
Banánovník - Musa, 22.11.2008 Obsahuje fotku
Mám několik druhů banánovníků. Tomu největšímu začaly odumírat listy a nakonec odumřel celý. Naštěstí po sobě zanechal několik odnoží.
Tlustice, 22.11.2008 Obsahuje fotku
Na jaře jsem dal tlustici ven, ale teď na podzim už i mrzlo a tlustice tento mráz nevydržela. Naštěstí mám ještě jednu doma.
Ananas, 22.11.2008 Obsahuje fotku
Zdravím vykroutil jsem z plodů ananasu vrcholové růžice a vyrostlo mi několik ananasovníků.Jeden odumřel a vyrostla z něj odnož. Pěstování ananasu je velice jednoduché!
přezimování agave, 22.11.2008 Obsahuje fotku
Agave americana je mrazuvzdorná do cca -10°C, U několika pěstitelů už v ČR přežila přes celou zimu venku. Existuje ale spoustu druhů agave, které jsou mrazuvzdorné(např.Agave neomexicana, agave utahiens,...) a ty by vám měly přes zimu při suchu... celý příspěvek >
plod opuncie, 22.11.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, Opuncie se dají rozmnožovat tímto způsobem, ale jednodušší je řízkování článků. Když rozříznete plod opuncie, je plný semen, která se musí vyndat kávovou lžičkou a očistit.Výsev je možný do kaktusové zeminy.
Callistemon - štětkovec, 9.11.2008 Obsahuje fotku
Štětkovec jsem si koupil cca 20cm velký. Trošku povyrostl, doufám, že až ho na jaře volně vysadím, že poroste rychleji... Jak roste rychle vám??
Jak pestovat pokojovy bananovnik a co chce, 9.11.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, cca půlmetrový banánovník mi udělal dvě odnože, a potom odumřel. Nevím proč, některé odrůdy mi jdou a některé zcela odejdou.
Granátové jablko, 9.11.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, na jaře budu mít rostlinu granátové jablko var. nana. Na jaře se chystám rostlinu zasadit ven a nechat ji venku i přes zimu. Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji
čajovník, 9.11.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, před měsícem jsem si koupil 2 rostlinky čajovníku od pana Nermutě. Mám je u okna na severní straně v chladnu(cca 10°C) a zatím jsou v pohodě.Na jaře se chystám dát jeden čajovník ven do volné půdy, četl jsem že je mrazuvzdorný. Má někdo... celý příspěvek >
Jak udělat "burčák" z jablek?, 21.8.2008
Rád bych si udělal burčák z jablek, ale nevím jak? Napište postup. Díky. 
Stříhání jednoduše - broskev, 2.8.2008
Dovoluji si tvrdit, že řez broskvoní nemůže být jednoduchá záležitost, zejména pro začátečníka. Na dálku detailně postup popsat je téměř nemožné. Nejlepší by bylo poptat se v okolí po někom, kdo to ovládá. Kdybyste mi poslala Váš e-mail, poslal bych... celý příspěvek >
Žlutozelené skrvny, 8.7.2008 Obsahuje fotku
Viz foto. Jedná se o tohle?  Hnědnutí listů ořešáku Příznaky: na listech žlutozelené, postupně hnědnoucí, různě velké ohraničené skvrny. Při silném napadení se skvrny spojují, dochází ke svinování a předčasnému opadu listů. Na plodech různě... celý příspěvek >
Roubováni merunky, 12.5.2008
Po neúspěšném roubování jsem v témž roce v létě narostlé výhony úspěšně očkoval a mohu to doporučit zvláště začínajícím pěstitelům. Na roubování peckovin ztroskotalo nejedno zahrádkářské "eso" a jedním z problémů může být už uchování v zimě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika