Příspěvky uživatele - 5.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malé kopčeky v trávniku, 13.10.2009
Z odborného hlediska se domnívám, že Vaše reakce nebyla podnětná..
Založení trávníku ješte letos, 13.10.2009
Ano, já otázce rozuměl. Z Vaší reakce vyplynulo, že tráva roste i v zimě, což mě udivilo. Navíc nevím, proč by se mělo teď zasívat. Pohodlnější je začít na jaře, není kam spěchat. Pěkného trávníku se dočká stejně tak za dva roky nejdříve.
Založení trávníku ješte letos, 13.10.2009
U vás roste tráva v zimě? Já jsem teda nezkoušel sekat v prosinci
Malé kopčeky v trávniku, 13.10.2009
Možná dobrou práci dělají, ale mě tam vznikají místa bez trávy
Založení trávníku ješte letos, 12.10.2009
No teď bych už asi nesel. Jednak nechápu proč chcete teď sít, když to stejně žádný přínos pro vám mít nebude a pak hlásí nízké teploty. Nechte to na jaro a nic nezkoušejte, pokud tedy nechcete experimentovat. Setí na jaře bude mnohem lepší...
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 1.10.2009
Se strunovou sekačkou to nemyslíte snad vážně? Na okraje se používaj nůžku, nejlépe akumulátorové, "strunovkou" si trávu akorát v krajích poníčíte, něco "posekáte" tak nízko, že uschne, zkrátka vůbec nedoporučuji. Zkuste od... celý příspěvek >
Supra od Wolfa?, 1.10.2009
Ano, Supra je dobrá směs. Já ji mám dokonce vysetou na z části jižní zahradě a daří se jí také, ikdyž nedávno začali prohlašovat, že je spíše do stínu, takže se jí daří i na sluníčku a bez problémů. Vyžaduje dobré hnojení, aby byla pěkně zelené,... celý příspěvek >
Do kdy nejpozději se má dosévat tráva na hluchých místech?, 1.10.2009
Jako zákazník si kupujete směsi, to znamená více druhů travin, které mají podobné nároky, ale různou rychlost růstu. Některé druhy trav vyrostou rychleji, jiné později, třeba i o měsíc. Pomalu rostoucí jsou například směsi do stínu. Počkal bych, zda... celý příspěvek >
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 23.9.2009
Tak podle obrázků, které jsem našel k tomuto produktu se o žádný extra zázrak nejedná. Mezi jednotlivými díly prorůstá tráva (je to dokonce vidět i na stránkách prodejců), takže ruční práci se člověk stejně nevyhne. Jednodušše řečeno, jedná se o... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika