Příspěvky uživatele - 47.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí vodárna, nastavení tlaku (Al-co 1100 HWC), 29.8.2011
Dobrý den, myslím si že je to v tlakovém spínači.Na těchto vodárnách se používá spínač, kde lze změnit jen vypínací tlak, to znamená, že můžete hýbat jen s horní hranicí, spodní určuje síla pružin.Takže např. když horní tlak zvednete o 1atm.spodní se... celý příspěvek >
Japonská střecha, 7.10.2009 Obsahuje fotku
Nemám zkušenosti s japonským stylem stavby, ale stejný nápad mě napadl a tak jsem vytvořil napodobeninu a nevypadá to nejhůř. Dělená střecha zabezpečuje zároveň větrání a odvod kouře při venkovním grilování. Není to ještě dokončené, zbývá pokládka... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 18.9.2009 Obsahuje fotku
Nápad jsem měl stejný, ale nemohu poskytnout přesné plánky, protože jsem stavěl z hlavy a z materiálů, které jsem našel v přírodě, nebo dostal jako odpad. Nové jsou pouze betonové cihly. Nápad byl vytvořit trojkombinaci pro zahradní posezení - gril... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika