Příspěvky uživatele - 160.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šarka, 9.9.2009
Na očištění očkovacího nože, nebo nůžek hadříkem namočeným v lihu nevidím nic závadného. Dezinfikujete plochu a odstraníte případnou nečistotu nebo mastnotu. Lopaty si do lihu můžete nakládat sám. Honza
Biogolden, 9.9.2009
Děkuji za odpověď. Na jaře jsem ho pokusně vysadil a do těch 300 metrů se vejdu. Honza
Šarka, 9.9.2009
Pane Rostislaviku, to jste mi asi špatně rozuměl. Já nedezinfikuju lihem stromy ale pracovní nářadí. O pokusech s elektřinou nebo solí jsem nikdy nic neslyšel. Kde jste o tom četl? Vím že se jednu dobu rozšiřoval "recept" s modrou skalicí, ale byl to... celý příspěvek >
Kdy sadit tuje?, 27.8.2009
Neřekl bych, že ploty z thují působí hřbitovně, sám si pěstuju semenáče různých druhu a pokud v plotě zkombinujete dva odstíny nevypadá to zle. Navíc semenáč je odolnější než řízkovanec z obchodu. Letos poměrně pozdě na jaře jsem ze záhonu přesazoval... celý příspěvek >
Utržená dýně, 27.8.2009
Dnes jsem omylem utrhl jednu z velkých dýní, které mi narostli na zahradě. Zespod je ještě úplně zelená. Dozraje nebo ji mám rovnou hodit do kompostu? Paťa
Nektarinka Maria Aurelia, 27.8.2009 Obsahuje fotku
Mám bohužel jen nekvalitní z mobilu. Honza
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika