Příspěvky uživatele - 174.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Netýkavka - řízkování, 29.4.2010
Já je mám zatím doma, protože je chci sázet na záhon a nějaké mrazíky nejspíš ještě budou. Ale na balkon by se už jistě dát mohly, s tím, že když budou hrozit mrazy, stačí je uklidit nebo přikrýt. Hanča
O jakou rostlinku jde?, 27.4.2010
Dvojka je orsej jarní, s jednotkou si nejsem jistá, je to něco z čeledi brukvovitých, lépe by se to poznávalo podle plodů.Trojka popenec obecný (někdy se uvádí i břečťanovitý nebo břečťanolistý, je to pořád to samé - Glechoma hederacea), čtyřka... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 23.4.2010
Se zahradnictvím Krulichovi mám také výbornou zkušenost, a to opakovaně, s kvalitou rostlin i s komunikací. Od Lukon Glads jsem loni objednávala trvalky a jen tak na zkoušku k tomu 2 hlízky sasanek. Hlízky přišly tvrdé, vyschlé na kost. Říkala... celý příspěvek >
Zmizely brusinky, 19.4.2010
Takhle beze stopy mi zmizel čerstvě vysazený přísavník. Myslím, že někomu tak zachutnal, že už ho má u svého baráku. Hanča
Jak Vám přezimovala levandule?, 19.4.2010
Mně přežily ve výšce skoro 600m všechny až na jednu, nebyly nijak zazimované ani stříhané. Ta jedna byla na místě, kde se dlouho držel sníh. Hanča
Jak se jmenuje tato rostlina?, 18.4.2010
Nejspíš huseník alpský Arabis alpina. Hanča
Prosim o urceni kere nebo stromu, 16.4.2010
Kuklík to není, to vypadá fakt na jahody, ale nepřipadá mi to jako plané lesní, spíš semenáčky zahradních. Hanča
Broučci v sušeném černém bezu?, 15.4.2010
Ale no tak - já vás přece nenutím. Nakonec hmyz je prý velice výživný, tak si dejte . Hanča
Broučci v sušeném černém bezu?, 15.4.2010
Co s tím? Na tak asi nejspíš vyhodit, ne? Pokud teda nechcete broučkový čaj . Hanča
Malý ovocný stromek, 13.4.2010
A co třeba muchovník? Na jaře hezky kvete, v létě má plody a na podzim je krásně barevný. Hanča
Jak vybrat sněženky a bledule?, 12.4.2010
V prodeji bývají, jen je třeba podívat se na druh, často pod označením bledule neprodávají bledule jarní, ale letní. Hanča
Uvadlé sazeničky, 11.4.2010
Přesně tak. Už nikdy si nekoupím zahradnický substrát na domácí výsev. Vloni jsem takto přišel o dost paprik a rajčat. To jsem ještě nevěděl o zálivce Previcurem. Letos jsem vysel doma za oknem jak do zahradnického substrátu tak i do kompostové země... celý příspěvek >
Bazalka?, 11.4.2010
Nebo písečnice. Hanča
Osazení záhonu SZ, 10.4.2010
Ještě jsem zapomněla na škornici - Epimedium, tu tam mám taky. Hanča
Meduňka, 10.4.2010
Na balkoně jsem meduňku nikdy nepěstovala, ale plíseň jsem měla na jiných kytkách. Někde jsem četla, že proti plísním pomáhá postřik z kostivalových listů. Tak jsem je natrhala a pokryla jsem jimi zem v květináči. Plíseň zmizela (a dokud tam listy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika