Příspěvky uživatele - 120.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém s motorovou kosačkou Alko 46 BR Classic, xc 35, 14.8.2012
Je nutne vymontovať membránu alebo sa dá kúpiť aj bez vymontovania?
Problém s motorovou kosačkou Alko 46 BR Classic, xc 35, 11.8.2012
Ďakujem vyskúšam
Problém s motorovou kosačkou Alko 46 BR Classic, xc 35, 11.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý deň mam problém s motorovou kosačkou tip ALKO 46 BR Classic tip motora xc 35 rok zakúpenia 2004. Problém mam ten že motor zozačiatku kolísali otáčky a to aj keď sme prefúkli karburátor vymenili sviečku a olej. Ale teraz ma motor celkove znížení... celý příspěvek >
Antivibrační rukavice Stihl, 10.10.2010
Ma niekto skúsenosť s rukavicami od Dolmaru, chcem si objednať, nemám možnosť vyskúšať, prekvapuje ma cena - jej rozdiel v cz a sk je hrozivý, jedna sa o to isté kat.čislo rukavic, 1260 Kč resp.550 Sk/18,64 Eur/.
Kawasaki alebo Honda?, 25.7.2010
Záleži na aký druh pretekov, na okruhy Moto GP určite Yamaha.
Krovinorezy Topower CG 330 / 430, 25.7.2010
pre 28157, celkom s Vami nesuhlasim. Je to ako by ste povedal že auto vie vyrobiť iba Fiat, Ford, či Mercedes... A čo značky azijske, v mohych ukazovateľoch technických či ekonomických značne predstihuju tradične europ. automobilky. Medzery v triede... celý příspěvek >
Křovinořez? Stihl fs130?, 4.7.2010
Myslim že čistý výkon NET POWER SAE J 1349 je čislo menšie ako vykon hruby GROSS POWER J 1995 o stráty ktoré vznikli pri merani na tlmiču výfuku, vzduchovom filtri a neviem akých mechanických prekažkach.Je to výkon uplne na výstupe, hodnoverna... celý příspěvek >
Křovinořez? Stihl fs130?, 4.7.2010
Vedel by niekto povedať aky výkon -mam na mysli čisty alebo hruby, udáva Stihl u motorov krovinorezov, distributor pre ČR taktický sa vyhol odpovedi na dotaz a Stenia pre SR reagovala ako stále, ignoraciou zakaznika, nepovažovala za potrenbne... celý příspěvek >
Aké máte skúsenosti s krovinorezom Kawasaki 27, 18.5.2010
To ste si dal námahu, nestojim o to či mám alebo nemám pravdu, chcem len deklarovaˇtˇ čo je uvedene v tech, údajoch pri všetkých krovinorezoch vo vyhľadavači pod typovým označením Kawasaki KBH 35E, prindet in Japan. To čo uvádza Solo či Marunaka vám... celý příspěvek >
Aké máte skúsenosti s krovinorezom Kawasaki 27, 17.5.2010
Pripušťam že výkon teraz može by´t uvadzaný podľa SAE J 1349 NET POWER, podobne "nezrovnalosti" boli na motoroch Honda, ta zaviedla ako prva udavať výkon merany s tlmičom, so vzduchovým filtrom a ostatnou zaťažou.V súčastnosti si každy výrobca... celý příspěvek >
Aké máte skúsenosti s krovinorezom Kawasaki 27, 17.5.2010
Origo. Kawasaki krovinorez pod označenim KBH s motorom TJ... E nie je vo bec pri rovnakom obsahu motora výkonove slabši ako krovinorez Stihl! Ba dokonca ma niečo naviac, napr. KBH 48A 48,6 cm3-2,2 kw, Stihl FS 480 48,7cm3-2,2kw. KBH 35A 34,4... celý příspěvek >
Aké máte skúsenosti s krovinorezom Kawasaki 27, 16.5.2010
Rok vlastnim model KAWASAKI 35, radove o stupen´ s obsahom a výkonom nahor. Výbava a prevedenie je špičkove, motor šlape perfektne-vynikajuce štartovanie, velmi níska spotreba, kupoval som ho u severných súsedov na internetovom obchode -bez... celý příspěvek >
Výmana reťaze na PS 420 C, 10.11.2009
Nedávno tu odpovedˇodznela, tieto reťaze možte použiŤ priamo na lištu dolmar.
Bruska řetězů Dolmar 340, 5.10.2009
Je to novinka, vyzera výborne, v CZ dobrá akciová cena, pokusim sa jej zmocniť.
Bruska na řetěz, 4.10.2009
O.K.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika