Příspěvky uživatele - 168.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hořcový stromek, 24.9.2009
Paní Marie, ten váš stromek je opravdu nádherný.I já se dočkala teď v září pár květů a větvičky jsou obalené poupaty.Je to dost pozdě, myslím že už ani nestihne řádně rozkvést.Uvidíme příští rok, přezimuje v mrazuprosté místnosti a na jaře ho hodně... celý příspěvek >
Hořcový stromek, 13.8.2009
Mám hořcový stromek asi tři roky, první rok kvetl, loni nic a letos opět nic.Hnojím zaštipuji a nekvete a nekvete.Jeden zahradník řekl málo hnojíte a zaléváte což si myslím že není možné, druhý zahradník řekl nechte uschnout až budou listy viset a... celý příspěvek >
Durman - žloutnou listy, 5.8.2009
Zacházím s nimi velmi podobně ale letos asi před čtrnácti dny najednou mi durman který měl asi 6O květů, některé rozkvetlé jiné těsně před rozkvětem svěsil květy i listy a během dvou dnů byl kaput.Nevím co se mu stalo, byl asi na úpalu jak byly ty... celý příspěvek >
Třapatka srstnatá Praire sun, 12.7.2009
loni vypěstovala moje sestra celý záhon těchto nádherných květin přežily zimu už zase kvetou a jsou úplně nádherné.Vydrží dlouho ve váze.Ale nevíme jak dál zdali se z nich staly trvalky nebo jak.Kvetly loni až do mrazů.Marie
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika