Třapatka srstnatá Praire sun



host - 168.48 (?)
12.7.2009 21:43

loni vypěstovala moje sestra celý záhon těchto nádherných květin přežily zimu už zase kvetou a jsou úplně nádherné.Vydrží dlouho ve váze.Ale nevíme jak dál zdali se z nich staly trvalky nebo jak.Kvetly loni až do mrazů.Marie

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
jagi - (10) - 34.243 (?), 29.3.2009 13:46

Tak mám radost, Gabčo dík za fotky, mám poprvé vysetou a výška zatím asi centimetr, ale už se těším, ještě to sluníčko kdyby svítilo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.48 (?), 12.7.2009 21:43

loni vypěstovala moje sestra celý záhon těchto nádherných květin přežily zimu už zase kvetou a jsou úplně nádherné.Vydrží dlouho ve váze.Ale nevíme jak dál zdali se z nich staly trvalky nebo jak.Kvetly loni až do mrazů.Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 4.187 (?), 13.7.2009 9:34

Tahle květina je naprosto nenáročná a z vlastní zkušenosti mohu říci, že snad i nezničitelná. Po několika letech se rozrostla a rozmnožila natolik, že jsem drasticky začala její šíření po zahradě omezovat - minimálně polovinu rostlin každý rok na jaře vyházím a a přesto tato kytka je snad všude. A to jsem začínala před cca 7 lety se třemi darovanými sazenicemi. Na druhé straně je pravda, že je krásná, vydrží dlouho na záhonu i ve váze.  Jen kdyby se tak nemnožila. Jarka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 20.8.2009 22:27
zkusim take najit fotecku, uz ji mam druhym rokem a trs se vyrazne zvetsil, je krasna
rudbekie
rudbekie
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika