Příspěvky uživatele - 227.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travní vyžínače, 31.3.2008
Sekacku mam, vyzinac bych chtel vyuzit hlavne kolem stromu a kolem plotu,  ne na sekani cele plochy zahrady. Je lepsi mit 400 W nebo 280W?
Travní vyžínače, 31.3.2008
Dobrý den, planuji koupit travní vyžínač rozmýšlim se mezi 2 typy, od firmy bosch a variolux, josu prakticky totožne, ale liší se v příkonu, bosch ma 280W a Variolux ma 400W, záběr je 23cm a prum. struny je 1,6mm. Zajímá mě zdali je příkon 280 W... celý příspěvek >
Sušička ovoce, 7.3.2008
Mám a delší dobu už pravidelně používám sušičku zn. ABC. Je složená z nepropustných plných talířů, takže se sušený materiál nevpíjí ani nepropadá do nižších pater, po sušení se dají lehce umýt,  v případě potřeby se dají doobjednat další talíře... celý příspěvek >
pila pro ženy, 7.3.2008
Doporučuji raději návštěvu nějaké prodejny se zahradním nářadím, kde mají větší výběr, např. Globus, Hornbach, Bauhaus, Obi... a osahat si tam raději pilu osobně a nechat si poradit a potom se rozhodnout. Rozhodně varuji před moc lehkými a levnými... celý příspěvek >
Základy a kořeny podnože, 7.3.2008
Ne
Měruňka do jílovité půdy?, 7.3.2008
Tyhle debaty jsou super, ale neřeší to dotaz. Já mám cca 15 cm ornice a pod ní je žluťka. Je to bývalý rybník, který stratil svůj účel asi před 100 lety. Pěstuji tam Velkopavlovickou, podnož jsem si nevybíral, neboť stejně nebyl výběr z více typů, je... celý příspěvek >
Borax, 7.3.2008
Zkusil jsem to, ale výsladek je chabý. Spíš má vliv průběh zimy. Při mírné zimě je výnos velký a naopak. Osobně si myslím, že je to pověra, ale co když..
stříhání meruňky, 29.2.2008
Dobrý den, zajímalo by mně, jak se stříhá meruňka. Prosím o podrobnější popis. Jedná se o dvouletou. Děkuji.
Trojlístek s červenými listy, 3.2.2008
Hlízky prý nesmí promrznout.
ořechovec pekan, 2.2.2008
Také jsem v bytě do nádoby zasadil kupovaný ořech a po dvou měsících začal klíčit. Po třech měsících je přes 20 cm velký. Jeslti se však uchytí venku, to zatím nevím. V každém případě jde o teplomilný strom, který pokud přežije, bude plodit asi jen v... celý příspěvek >
Houby v mulči, 11.1.2008
Na houby v mulči pomáhá prokypřerní mulče a na kratší dobu omezit zálivku, ale jinak neškodí. Jen když končí vegetaci jsou nevzhledné.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika