Příspěvky uživatele - 167.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Netrpelivost ruze neprinasi, 18.9.2009
Zdravím, s těmi jiřinami je to divné, před 20 léty jsem dostala první jiřiny od manžel.strýce, který je vyhodil právě pro podzimní kvetení. Že by fakt globální oteplování, no 30 stupňová vedra, která tu byla před loni a dřív si opravdu v létě... celý příspěvek >
Chvojí x netkaná textilie, 18.9.2009
Já to dělám jak píše Marie. Jelikož mi dříve dost růží vymrzlo, hledala jsem na netu informace a našla, že se má vysadit růže hodně hluboko až 10 cm, tj.místo očkování a že se nemusí pak přihrnovat. Bílá textilie se Vám do jara potrhá, zkoušela jsem... celý příspěvek >
Narcisy - velikost cibulek, 16.9.2009
Chyba je v narcisech. Ty potvory se musí za 3-4 roky rozsázet. Dejte tam ty větší, pokud budete čekat za 2 roky dorostou a pokvetou, jinak musíte koupit jiné, aby Vám kvetly už příští rok. Půdu obohaťte kompostem, beztak z ní narcisy vydolovaly co se... celý příspěvek >
Netrpelivost ruze neprinasi, 16.9.2009
Ty lilie kvetly v červenci, omlouvám se za neaktuální foto.Teď už né, teď už jen astry, sedum a jiřiny. K těm fotkám, hodně jsem tu na zahradě četla stezky na kvalitu z katalogu LG, já si nemohu stěžovat.Ty lilie jsem sázela v roce 2005-6, tyhle... celý příspěvek >
Netrpelivost ruze neprinasi, 16.9.2009 Obsahuje fotku
Zdravím Honey, tenhle tulipán nabízel(asi ještě i nabízí) i p.Basík, objednala jsem jej u něj před lety. Jinak cibuloviny třeba lilie, má p.Basík bezkonkurenční. Objednávala jsem hlavně lilie.Lilie velký výběr má i Lukon Bulbs, ten bude mít i... celý příspěvek >
Hrnková růže v bytě, 10.9.2009
Dejte tady na Zahradě do vyhgledávání Nevím si rady s růží,měla by se Vám objevit rada paní Lili.
Přesazení růže, 9.9.2009
Paní Jitko, já jsem v loni koncem října přesazovala starší histor.růži. Snažila jsem se ji vyrýt s co největším kořenem(foto je na Růže-jméno?).To se mi nepodařilo, měla kořen hodně hluboko. Růže mi na jaře obrazila, letos má malé přírůstky, ale... celý příspěvek >
Co je to za ruze?, 8.9.2009
Dobrý den Danny, myslela jsem Double Delight, že na to že ji mám třetím rokem ani moc nepovyrostla, květů má pár, pouze jsou větší. Bordure Rose?Nevím, ale nekoupila bych ji. Víte, asi jsem divná, ale když jsem viděla na Krásných Růžích p.Dresly... celý příspěvek >
Prolifera, 7.9.2009
Pro hosta 143.205. Na Balkáně mám příbuzné a tím pádem můžu porovnat kde se nacházíme, rozhodně to tu vypadá jak na západě. Stačí Chorvatsko a každý si udělá obrázek.  Zkuste najít to proliferování, já jsem našla pouze jeden odkaz.
Co je to za ruze?, 7.9.2009
Danny je to ona, mám ji třetím rokem a kupovala jsem ji z Glorii Dei(tu jsem poznala na foto) a když ty dvě porovnám, fakt žádný zázrak. Teď jdu přečíst další rubriky.
Jak vypadají plody myrobalánu?, 6.9.2009
V dnešním receptáři byla reportáž o velkoplodém myrobalánu, nevíte prosím jak se jmenuje a jestli jej někdo pěstuje a jaké má zkušenosti.Díky
Prolifera, 6.9.2009
Pokud ty túje budou vysoké jen 2metry, neměla by je vichřice porazit. Jenže než zakoření ve vysušené zemi díky větru, nevím, denně zalévat a to taky není zadarmo.Jinak Vám držím palce, jiní stavějí golfová hřiště a vy rozárium.
Co je to za ruze?, 6.9.2009 Obsahuje fotku
Díky Danny, tak Double Delight tedy mám, krásně voní, ale jinak žádný zázrak to není.  Nesnáší deštivé počasí. Těch pár květů vypadalo takhle.
Starkl - originalita ruzi?, 5.9.2009 Obsahuje fotku
Starkla jsme tu už probírali, psala tu o něm i paní Lili.Někdo má zkušenosti dobré, někdo špatné.Loňská objednávka u Starkla mi nepřišla i když jsem ji urgovala po netu, vždy mi přišlo, že mě evidují. Eden Rose jsem koupila v H v Ostravě, byla přímo... celý příspěvek >
Růže s trvanlivými květy, 29.8.2009
Dobrý den, já jsem zatím četla jen o Rémy Martin, tu chci koupit příští rok.Píší o ní že je to "držák vázový".
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika