Příspěvky uživatele - 167.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže do polostínu, 25.8.2009
Popínavých je spousta.Sluníčka máte dost.
Anglické růže - licence v ČR, 24.8.2009 Obsahuje fotku
Honey, Vy jste Třída!!!
Jsou opravdu pnoucí?, 12.8.2009
Podívejte se na: davidaustinroses.com, obě jsou uváděny jako climbing.Rozdíl mezi ramblerem a climbing tu vysvětlovala paní Lili. Dejte do vyhledávače sadovka a něco objevíte.Eva
Queen Elizabeth, 8.8.2009
Líbí se Elizabeth Aprikot. Nikde jsem ji v nabídce neviděla, nevíte kde se prodává.
Šarka? fotky listu, 8.8.2009 Obsahuje fotku
Ovoce vypadá normálně. Je Zelena renkloda tolerantní k šarce?Hned vedle Althanove je broskvoň Redhaven a o té jsem se nedočetla nikde jestli je tolerantní.
Šarka? fotky listu, 7.8.2009 Obsahuje fotku
Včera jsem ty samé skvrny zjistila na 4 letém stromku Zelené a Althanově renklódě. Zelená renklóda je napadená více. Althanova rodí, plody jsou dobré, kyselejší, asi kvůli letošnímu počasí.
Červený brouk na lilii, 1.8.2009
Podívejte se na googlu na chřestovníčka liliového, na zahradě je v sekci trvalky/lilie-škudci. Mi tu zas nejde vložit odkaz - vyobrazení toho brouka je na www.biolib.cz/cz/taxon/id11494. Pokud je to on tak NIČIT, nebo Vám zničí lilie.
Růže - jméno?, 26.7.2009 Obsahuje fotku
Mám mohutnou jednokvetoucí růži od starkla už víc jak 10 let a loni jsem ji musela přesadit, letos roste. Můžete mi poradit jestli je od šlechtitele Geschwinda, nemá ráda déštivé počasí.Jinak je bezudržbová, doslova blbuvzdorná.
Růže New Dawn, 26.7.2009 Obsahuje fotku
Tak už umím vložit foto, je z loňského roku.
Historicke ruze, 26.7.2009 Obsahuje fotku
Použila jsem pletivo Ornaplast, stačí 40cm a už tam fenka neleze. Mám kratší záhony u plotu a mezi nima mezery ať může pronásledovat "lumpy-traktor a cizí psy, koně". Nevím jestli mi tu půjde vložit foto.
Historicke ruze, 25.7.2009
Díky, mám jednoho psa-boxerku a vím co takové psisko dokáže a ještě dva. Mám záhony oplocené nízkým pletivem, dřevěný plůtek byl několikrát zlomený.Mějte se Eva
Historicke ruze, 24.7.2009
Dobrý den, napsala jsem to blbě, Sieberz-katalog a byly to Abraham Darby a Graham Thomas. Ještě mám dotaz k těm velkým květináčům, drenáž nemusí být a stačí normální zemina.Mějte se Eva
Silně vonící růže, 24.7.2009
Historické růže byly ještě v nabídce-Růžová zahrada-A rose Garden, myslím že je to v Popovicích, tam jsem si objednala Chislaine de Feligonde a další, jak u p.Šípa.Mějte se Eva
Historicke ruze, 24.7.2009
Loni v září, bylo krásně teploučko, mi Siebert poslal 2 angličanky, taky mi někdo poradil... Co s tím hodláte dělat? Růže jsem zasadila, zalívala a v teplém podzimu vesele rašily a na radu Lili, psala někomu už nevím v jakém vlákně, že se každý... celý příspěvek >
Silně vonící růže, 21.7.2009
Tyhle růže prodává pan Šíp a pak ještě Pelcovi v Sobotce.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika