Příspěvky uživatele - 143.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako znicit krtka a hryzca vodneho, 16.3.2011
Ano, granule hryzce neodpudí (také jak a kam) ale zabijou.
Krtek - a je to, 16.3.2011
Moc dobrý nápad, ale co se živým krtkem v trubce,  Poraďte?
Existuje popínavka neopadající, nekvetoucí a nejedovatá?, 3.9.2010
Nekvetoucí, to myslite vazne, snad jen ve virtualnim svete...
Co teď s nařízkovanými muškáty?, 3.9.2010
Vysevova zemina je urcena k vysevu, sazim do normalni zeminy muskatove a mam po problemu.
Název rostlinky a její přesazení, 18.6.2010
Asi si budete muset počkat jak se rostlina s vasim zasahem vyporada.  Figle ma priroda urcite take, ale nedava nam je k dispozici. asi vi dobre proč.
Úprava svahu a opěrné zdi, 18.6.2010
 K vašemu víceméně obecnému dotazu lze říci zase jen obecně: POdíval bych se na okolní stavby, které stojí na svahu a zjistil, jak mají příp. opěrné zídky vyřešeny. Je-li vase stavba solo sama na předmetnem svahu, pak je dobre pozvati známé... celý příspěvek >
Parazitické hlístice, 18.6.2010
nesmysl, mam již letos vyzkoušené a zahradu bez slimáků.
Lilie, 16.6.2010
Lilie "františkánská, voňavá a bělostná " ze zahradek našich předků se dá sehnat zase jen u zahrádkářů, v jejich prodejnách, jinde ji nehledejte.  v červnu ji prodávají v květu a já jsem si objednala cibulky v té samé prodejně, pak mi... celý příspěvek >
Výměna půdy, 7.6.2010
a co si koupíte v tech pytlích? Rodiče věděli dobře, že pod květiny nebo keře se nehnojí.
MF 70 + bubnová sekačka, 27.5.2010
Dobrý den, je možné k MF70 připojit aktivní adaptér od Vari. Jedná se mi o bubnovou sekačku Samson. (Viděl jsem to co nabízí Jami a to se mi moc nelíbí). Děkuji
Vlhký pozemek, jílovitá půda, 14.5.2010
A propos, všichni alergici v okolí vám budou děkovat.
Růže II, 30.4.2010
zajima mne zda budou ruze v zahonu nabo zustane kolem travnik?
Výška habru sloupovitého v dospělosti, 28.4.2010
Všechny odhady budou jen přibližné, závisí to na podmínkách, které v místě jsou, hlavně na zdroji vody.  jinak si myslím, že vam to mohl OO udělat naschvál.5 m vysoké listnace jsou drahé sazenice a jejich výsadba měla byt odsouhlasena s... celý příspěvek >
Voda uvnitř voděměrné šachty - pomoc, 20.4.2010
Myslím, že je to nekvalitně provedéná práce a je to na reklamaci prováděcí firmě. mam ten samý problém.  je to zkrátka šlednrián za drahé peníze.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 31.3.2010
Dobrý den, potřebuji u TJ utěsnit motor pod válcem a nevím co na to použít. Pořídil jsem jí relativně nedávnou a vypadá, že má motor po GO. Cokoliv tam dám, tak se to buď profoukne a nebo rozežere (koupil jsem na to značně drahý těsnící papír na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika