Příspěvky uživatele - 208.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak založím skalku?, 28.6.2010
máte to moc krásné, takové přírodní, tak si představuju skalku. Je poznat, že vás to baví a ne jenom do kůry zasázené rostlinky od zahradníků. Určitě mně dáte za pravdu, že se to nemusí zalívat. Naopak letošní deštivé počasí skalničky zbytečně... celý příspěvek >
Je to opravdu trvalka?, 24.6.2010
Krásný obrázek, taky jsem hlavně vášnivý skalničkář, takže mám ráda ty nejnižší astřičky. Pěstuji je asi 12 let a nikdy mě nenapadlo s nimi něco dělat. Hlavně je nerozmazluju vodou a rostou krásně. Někreté vyšší kultivary mají možná padlí, nikdy to... celý příspěvek >
Jak založím skalku?, 21.5.2010
To je zvláštní, do teď jsem si myslela, že skalka se zakládá na šikmině - mám 2 velké skalky právě proto, že překonávají 2 nestejně položené roviny. V knihách se píše o složitém zakládání skalek. My jsme měli skalku hotovou za víkend. Koupila jsem v... celý příspěvek >
Samosprašná třešeň bluma, 12.5.2010
Děkuji a chci se zeptat, v jaké vzdálenosti musí být další třešeň, aby to fungovalo? Soňa
Samosprašná třešeň bluma, 11.5.2010
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat ohledně třešně, kterou máme na zahradě již 8 roků, takže je to už docela velký strom a většinou je na ní tak 20 třešní. Kde je chyba? V okolí o žádné třešni nevím, máme jen ještě jednu okrasnou (prunus...). Navíc... celý příspěvek >
Clematis, 6.5.2010
Moc děkuji, postřik jsem provedla před dvěma lety a asi to plámenkúm pomohlo, protože od dalšího roku se už rozrůstají. Taky jsem zasadila vedle nich šantu kočičí, takže jbudou dole zastíněné, ještě přidám ten dolomotický vápenec.... celý příspěvek >
Jak množit a pěstovat břečťan?, 5.5.2010
Na podzim jsem si natrhala větvičky břečťanu a dala je do vody - asi polovina pustila kořínky. měla jsem je celou zimu ve váze, občas jsem vyměnila vodu a na jaře jsem je zasadila na zahradě. Zatím jsou v klidu, snad se ujmou, když teď tak prší.
Clematis, 5.5.2010
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co mám dělat, když jsem plaménky zasadila jen v úrovni země (ne 10 cm hlouběji), ale už jsou na tomto místě asi 5 let. Zezačátku jej trápilo padlí, teď je to už lepší. Půdu máme spíše jílovitou a posypanou kůrou..Jak... celý příspěvek >
Kočičí kytička, 11.1.2010
Mám na skalce Nepeta x faasseenii, hodně se rozmnožuje a kočky na ni reagují ve chvíli, kdy s ní něco dělám (stříhám) a uvolňují se aromatické silice. Tak se v ní pak začnou válet. a kousat ji.   
Malé kopčeky v trávniku, 8.1.2010
"děkuji vám náčelníku, že jste se mě zastal" nevím, co do budoucna chtějí mít lidé na zahradě, anglický trávník je sice krásný, ale bydlíme v Česku. Škoda, že se stále dokola mluví o tom "zeleném betonu" - firmy z něj více... celý příspěvek >
Kleopatřina jehla, 8.1.2010
Taky se o ni moc nestarám a kvete jak o život. Na jaře ji vždy sestřihám a po odkvětu ostřihám. Kytky miluju, vykládám si s nimi, ale nezkoumám, co detailně potřebují. Na zahradě mám jeden druh půdy a do něj sázím. Jedině vřesům a vřesovcům... celý příspěvek >
Aby skalka kvetla i v létě a na podzim, 8.1.2010
Tak to ma byt, ze si to kazdy dela podle sveho, Ja zase nechci mit ve skalce letnicky, protoze se sami vysemenuji a pak je to moc chaoticky pestre. Mam rada skalnicky proto, ze vytvari krasne koberce, plazi se i po kamenech a kdyz se mi to zda... celý příspěvek >
Kočičí kytička, 15.12.2009
máme doma 3 kočky a spousty Šanty kočičí, protože se stále vysemeňuje. Když ji stříhám, tak se v ní kočky válí - má krásné aroma, Jinak si jí taky moc nevšímají.
Koniklec - množení, 19.10.2009
Je pravda, že má kulový kořen a nedá se přesazovat jako velká, ale když si koupíte rostliny v zahradnictví, tak pak už se množí samy. Mám jich na zahradě už asi 50 ks, akorát je vždy překvapeníi, jaké budou barvy. A když je na začátku léta přesazuju... celý příspěvek >
Malé kopčeky v trávniku, 13.10.2009
Třeba za nějaké roky taky dospějete k tomu, že nemusíte mít na zahradě jen "zelený beton" - jak se tomuto bezchybnému trávníku říká, a ti živočichové vám nebudou vadit, proroste vám to jetelinkou, pampeliškama a nebudete plýtvat pitnou vodu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika