Příspěvky uživatele - 48.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kompostér - který, proč a na co užít kompost?, 26.6.2009
Tak takovouhle reakci bych nečekal.Rozložená hmota z kompostu je vynikající hnojivo!!!Navíc vylepšuje strukturu půdy a prakticky se jej nedá v půdě předávkovat.Pokud máte kompostu tolik, že nevíte už, co s ním dělat (myslím už rozložený),raději ho... celý příspěvek >
Urceni plevele a eliminace, 26.6.2009
Svlačec má prý hluboko v zemi cosi, kam ukládá zásobní látky, proto tak tychle regeneruje.Pokud se bude důsledně a často likvidovat nadzemní část, nestačí se zásobní látky uložit a svlačec je pak méně agresivní, i tak je to velice obtížný... celý příspěvek >
Velmi propustná půda, 26.6.2009
Pokud tam máte nasázený trávník, nic moc tam s tím dělat nejde.Můžete zkusit do trávníku udělat dírky široké několik cm a zaplnit je jílem nebo kompostem, podle mne to ale moc nepomůže.Já bych trávník založil nový, nejlépe s upravením zeminy přidáním... celý příspěvek >
Fungicid pro prasklinu v kmeni javoru, 26.6.2009
Pokud je v koruně málo listí, řekl bych, že je pozdě dělat úkony, aby se dostal do stavu, ve kterém byl před tím.Pokud je prasklina plná hub, svědčí to o jejich zabydlení ve dřevě.V prvé řadě půjde strom zachránit před zahubením.Já bych prasklinu... celý příspěvek >
Kompostér - který, proč a na co užít kompost?, 26.6.2009
Hotového kompostu není na zahradě nikdy dost, vždy musím zvážit, kde ho dám více a kde méně a k čemu ho dám, vždy mi vystačí tak akorát.Rozhodně bych ho nepoužíval jako vyrovnávání teréních nerovností, to je barbarský čin.Láďa.
Kupovane jahody - chut po umelem sladidle, 25.6.2009
Na jahodách kupovaných v obchodech, které jsou dovážené bych to čekal, ale na samosběru ne.Opravdu netuším, co by to mohlo být.Buď volba špatné odrůdy, špatná půda, možná chemie, opravdu si to nedokáži vysvětlit.Láďa.
Nekonečná likvidace škumpy, 25.6.2009
V sadovnictví jsme se učili, že existuje škumpa, která neodnožuje.Vůbec ale netušim, co to je zač, podle mě to je roubovanec nebo očkovaneč škumpy na nějakou neodnožující podnož, netušim ale na jakou.Vím, že se to dá těžko sehnat.Láďa.
Kompostér - který, proč a na co užít kompost?, 25.6.2009
Podle mne jsou kompostéry dobrý marketingový tah, dle mého názoru se vyplatí jen v malé zahrádce, kde by kompost zabíral zbytečně mnoho místa.Na větší plochy je lepší klasický kompost.Nedokážu si představit, že bych kompostoval rostlinný materiál ze... celý příspěvek >
Nemoc ořešáku, 25.6.2009
U nás roste poblíž u lesa ořešák, o který se nikdo nestará, roste si sám, akorát na podzim si každý sebere trochu ořechů.Toto má každý rok, ale v menším množství.Toto vidím na každém ořešáku, na některém více, na některém méně.Popravdě netuším, co by... celý příspěvek >
Napůl uhynulý platan, 25.6.2009
Podle mne se v uschlé části mladého stromku něco stalo-buď nějaká houba, která ucpává vodivá pletiva, nebo došlo k poškození vodivých pletiv, popř. jiný důvod.Poškození hryzci to není, protože píšete, že stromek obráží-to je reakce na zmenšení... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 18.6.2009
No, napíši to asi takto-já upečený kukuřičný klas v lásce zrovna dvakrát nemám, ale když už by to muselo být, nejméně nebezpečný by byl asi bio, ale protože obsahuje hodně soli, škodí všechny.Láďa.
Svinuté listy rajčat, 17.6.2009
Možná to je pravda, možná kec, ale mohl by to být přebytek dusíku.Láďa.
Nemoc jabloně? Prosím o radu, 17.6.2009
Tak to opravdu netuším, co by to mohlo být.Velmi by pomohlo foto.Napadá mě akorát závistivá osoba, případně větvičky od něčeho ukousané.Láďa.
Smrk bez terminálního vrcholu, 17.6.2009
Smrk si poradí sám.Pokud bude mít více terminálů, sladší odstraňte a ponechejte jeden nejsilnější.Láďa.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 17.6.2009
S kouřením souhlasím, jelikož jsem vyšel právě střední školu, řekl bych, že je nejvyžší čas něco dělat s kuřáctvím u mládeže,75% z naší třídy kouří.Přemíra konzumace tuku a cukru také uznávám, ale éčka a podobné fujtajblíky podle mého názoru škodí... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika