Příspěvky uživatele - 161.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém s novými duranciemi, 22.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos jsem si založil nový sad švestek a velká většina ze všech odrůd se mně velmi pěkně ujala, problém mám jen s duranciemi. Konce větévek mi zasychají, jsou velmi málo olistěné, na listech pozoruji malé četné žluté tečky a některé... celý příspěvek >
Zakládání nového sadu švestek, 27.1.2009
Velmi rád bych sklízel postupně. O tom rozboru uvažuji, asi by to hodně pomohlo. Domníval jsem se, že bych zkusil tak čtyři, pět druhů. Z toho, co jsem na internetu vyčetl, se mi jeví dobré druhy pro tuto plochu : Gabrovská, Hanita, Elena, Durancie a... celý příspěvek >
Zakládání nového sadu švestek, 26.1.2009
Sousedi široko daleko nikde nic. Půda je hlinitá, obhospodařována. Složení a kyselost neznám. S vodou by neměl být problém, neboť stéká s okolních svahů.
Zakládání nového sadu švestek, 25.1.2009
Poradí mi někdo jaké odrudy švestek zvolit na nový sad do poměrně velké nadmořské výšky (470 m.n.) na mírný svah, který je orientován na západ. Plocha pozemku je 2 000 m2. Celý areál je v závětří.  Rád bych zasadil již na jaře.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika