Příspěvky uživatele - 47.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavební povolení, 28.6.2009
Někde se to už řešilo... pokud plánujete nějaké relativně malé jezírko a dobře vycházíte se sousedy, moc bych to neřešil. Pokud plánujete koupací jezírko, nebo jezírko větších rozměrů měl by to obvykle zařídit váš "dodavatel". Tedy za předpokladu,... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 28.6.2009
Aktivní uhlí je produkt vyráběný z uhlí, dřeva nebo kokosových ořechů. Aktivní uhlí má pórovitou strukturou a velký vnitřní povrch (400-1500 m2/g). Může adsorbovat široké spektrum látek. Charakteristika Aktivní uhlí, vlevo v práškové forměAsi při... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 28.6.2009
Aktivní uhlí má prostě lepší absorpční schopnosti... hlavní výhodu, kterou tady vidím má v tom, že v něm prostě nejsou nějaké příměsy, které mohou (ale nemusí) ohrožovat zdravotní stav obyvatel vašeho jezírka. Nemusí se to projevit konkrétně u Vás,... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 27.6.2009
Kdo si poradit nenechá, to se mi líbí, určitě taky do nádrže lejete všechno možné, co vám kdo známý, ať znalec či neznalec, poradil... Přeji hlavně obyvatelům vašeho jezírka hodně štěstí a trpělivosti.
Řešení pro větší jezírko, 25.6.2009
To co popisujete je spíš princip usazovací komory. Vortex pracuje na principu pohybu vodního víru, který těžší částice odhazuje na bok filtru, po kterém postupně klesají ke dnu, odkud se vypouští odkalovacím potrubím...
Rašelina funguje, 24.6.2009
Hnědé uhlí? Dejte tam uhlí aktivní... z toho hnědého se může uvolnit bůhví co... taky můžete přijít k mrtvému jezírku.
Filtrace, 23.6.2009
promiňte, ale myslím, že taková informace je dost zavádějící... neumím si představit třeba Koi i v neuvěřitelně osázeném jezírku bez filtrace...
Fontanka na zahrade, 20.6.2009
záleží na tom, co Vám z té studny teče... pokud je to voda bohatá například na dusičnany, tak s tím bude víc starostí, než radostí a ryby bych tam nedával... pokud je voda slušné kvality, tak tam můžete dát v podstatě jakékoli rybky, kterým nebude... celý příspěvek >
Chemické přípravky na řasu, 20.6.2009
při správném dávkování to neudělá rybám ani rostlinám nic, odhadnout správné dávkování (a nedá se lépe než odhadnout) je dost těžká úloha... V podstatě jde o to vystihnout kolik je nečistot k oxidaci... tedy aby se peroxid "strávil" dříve... celý příspěvek >
Co likviduje rybí potěr?, 20.6.2009
mít potěr v jiné nádrží, nejlépe uvnitř, ve vodě dobré kvality...
Chemické přípravky na řasu, 18.6.2009
já bych ty chemické nepoužíval vůbec... možná ty biologické, ale chemické určitě ne... odzkoušeno, zkušenost negativní...
Jak na komary?, 15.6.2009
Tohle řešení je zdaleka nejlepší ;) já u svého jezírka neviděl komára jak je rok dlouhý... mám nějakých 10 jesenů/perlínů. Jen bych ještě dodal, že je nutná hloubka jezírka tak aby mohli přezimovat (tj. těch 80-120 cm).
Množení karásků + ucpávající se čerpadlo, 13.6.2009
mno jak asi... jeseni a perlíni ten potěr sežerou (ovšem míněn je ten mladší...) tím vám aspoň nebudou přibývat další... jinak já bych to do rybníka fakt neházel... sice u karasů to až tak nehrozí ale vím o místech, kde se potýkají s docela slušnou... celý příspěvek >
Množení karásků + ucpávající se čerpadlo, 13.6.2009
Víte, že za to můžete vyfasovat docela solidní pokutu? btw... já bych to řešil tak, že bych pro začátek zabránil dalšímu množení těch karasů... nasaďte pár jesenů či perlínů, ti se vám postarají o to aby se vám rybky nepřemnožili ;)
Cesta přes vodu, 11.6.2009
teď už je mi to jasné, díky za osvětlení :)
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika