Příspěvky uživatele - 105.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nikdy neřež lepené profily, 16.6.2010
Máte pravdu, že hliník a jeho slitiny se běžně kotoučem s plátky řežou, ovšem to jsou kotouče pro tyto materiály určené, mají větší počet zubů a jinou geometrii. Kotouč na fotografii je evidentně na dřevo.
Motor Jikov nastavení hladiny u karburátoru, 16.6.2010
Tak samozřejmě, že návod je psaný tak aby "se do toho nevrtal nikdo, kdo nemá patřičné vybavení a znalosti, protože by nejspíš nadělal víc škody, než užitku". Jinak pokud hladinu umějí nastavit ve výrobě, proč by ji nebylo možno nastavit znovu při... celý příspěvek >
Tera, Vari - venkovní závaží kol - rozteče děr závaží, 15.6.2010
Zdravím, to co zamýšlíte, jsem dělal. Ale je to už hodně dávno, pamatuji si, že jsem nálitky musel odřezat, protože těm půlměsícům překážely a závaží i disky jsem svrtával a dával nové šrouby. Rozteče děr jsem řešil operativně, v závaží průchozí... celý příspěvek >
Co použít na zanedbaný trávník?, 11.6.2010
Zdravím Vás, řešil jsem něco podobného, plocha byla menší.Na pařízky a výmladky je nejúčinnější krumpáč, vykopat pod úrovní terénu. Pak celou plochu několikrát převláčet branami a vytrhat mech a stařinu a celkově urovnat. Eventuálně můžete poházet... celý příspěvek >
Správné řezáni, 6.6.2010
K první části Vaší otázky. pokud máte správně naostřený řetěz a řežete při plných otáčkách motoru, pak by pila měla řezat vlastní vahou. Když už musíte jakkoliv tlačit pilu do řezu, signalizuje to problém, nejspíš otupený řetěz, a je třeba ho... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.6.2010
Tady už by se asi měl řešit konkrétní případ. Protože malý traktor, tak jak je v názvu tohoto vlákna, by se mohl vejít i do BE, viz první bod předchozího příspěvku: tažné vozidlo do celkové hm. 3500 kg a přívěsné vozidlo o max. hmotnosti tažného... celý příspěvek >
Kolebkova pila, 4.4.2010
Zdravím, řešil jsem stejný problém s přepravou kotoučové pily. Dvě nohy, u nichž je motor a tedy i větší váha, jsem zkrátil a připevnil na ně osu s kolečky. Na zbývající dvě nohy jsem si vyrobil dvě odnímatelná držadla. Když potřebuji pilu přemístit,... celý příspěvek >
Vari a radlice na sníh, 4.2.2010
Ano, mám to přesně tak, tedy shrnuji na zpátečku, která je u T-20 nejpomalejší a vyvine největší sílu. J.
Vari a radlice na sníh, 13.1.2010
Zdravím, po shlédnutí fotek je jasné, co je kromě chybějících kluzáků příčinou zakusování břitu při shrnování na nerovném terénu. Radlice nemá možnost příčného výkyvu vůči tlačnému stroji. Tedy když Vari vjede kolem do dolíku nebo na vyvýšené místo,... celý příspěvek >
Vari a radlice na sníh, 11.1.2010
Zdravím, taktéž mám radlici, k malé převodovce jsem to ani nezkoušel, to je podle mě nesmysl. S velkou převodovkou problém není, práci to dokáže slušnou, rozhodně se s tím nenadřete, jako s ručním hrablem. Co se týče eventuelních problémů s prokluzem... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 13.12.2009
Ano, svým způsobem máte s tou zpátečkou pravdu, ikdyž hodně zde záleží na požadavcích, podmínkách a celkovém úhlu pohledu. Já jsem měl dlouhou dobu doma dělaný traktůrek s motocyklovým motorem, taktéž bez zpátečky. Ale protože v okolí je terén téměř... celý příspěvek >
Provoz TZ-TK-MT8 na silnici, 6.12.2009
Toto už se zde celkem podrobně probíralo. Prohlédnětě starší vlákna, zase se to tak často nemění. Určitě musíte mít osvědčení od výrobce a zaplacené povinné ručení. A pak je nejlepší se informovat na oddělení policie, do jejíž příslušnosti spadáte,... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 2.11.2009
Zdravím vás, tento typ pily přesně neznám, ale u některých pil je řešení následující. Na klikovce je volně otočné šnekové kolo a to je propojeno a tím pádem i poháněno řetězkou. Čili při volnoběhu, kdy se řetězka netočí, čerpadlo nečerpe, jakmile se... celý příspěvek >
Sekačka Vari na převodovce DSK-316, 4.8.2009
Zdravím Vás a problém bych asi začal hledat od odstředivé spojky na motoru, protože když nastartujete motor a zvýšíte otáčky, měla by se kosa, pokud je správně nasazený náhon do převodovky, začít pohybovat. Totiž náhon má na válcové ploše, která se... celý příspěvek >
Plot kolem zahrady - sloupky, 26.5.2009
Zdravím, v zásadě souhlas, chystám se to dělat podobně, jen mě zarazila vaše spotřeba betonu- ta vychází na 5 sloupků m3. Takže za desetinnou čárku ještě nulu a bude to správně. A pokud byste měl na zaklínování sloupku starý kusový beton nebo kameny,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika