Pomoc s výběrem malého traktoru



host - 105.8 (?)
5.6.2010 21:35
Tady už by se asi měl řešit konkrétní případ. Protože malý traktor, tak jak je v názvu tohoto vlákna, by se mohl vejít i do BE, viz první bod předchozího příspěvku: tažné vozidlo do celkové hm. 3500 kg a přívěsné vozidlo o max. hmotnosti tažného (nejlépe dle údajů v TP tažného vozidla). Alespoň tak jsem to pochopil. J.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 134.105 (?), 5.6.2010 19:38

Dobrý den, také plánuji koupi malotraktoru a zajímám se o korejské značky. Prý nejsou tak drahé jako evropské a na druhou stranu nejde o šmejdy z Číny. Měl by to být kompromis. Nu a moje otázka zní - Jsou Kioti a LS Tractors stejné kvality? Viděl jsem už několikrát Kioti na polích, ale LS zatím ne. I když vypadají, že jsou stejné kvality a také výbava je podobná. Dají se objednat i hydrostatické převodovky, v základu jsou reverzy, kabiny,... A ceny jsou taky podobné. No a pak poslední želízko v ohni a to novinka na trhu Branson. Nevím které značce dát přednost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 179.36 (?), 27.4.2010 15:27

dobrý den,

zkuste Farmáře od Wisconsinu 4x4 s cenou okolo 219.000,- kč+dph,motor 30HP lombardini, zlamovací na kloubu, zpevněné pístnice

já ho používám na sečení a hlavně pluh dvouradličák - super práce

stroj mi dovezli domů, předvedli a stále mi ho servisují

zdravím vás

františek k.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 62.202 (?), 5.6.2010 15:49

KategorieB je do 3,5t a 5245 včetně závažího váží 3t.Kategorie T je československá zvláštnost ze kterou nesmíte přes hranice! Na sečení určitě nepotřebujete těžší traktor jak 3t.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
lubos25 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 48.252 (?), 5.6.2010 17:58

No zajimalo by mě když mám A B C E ale chybí mi T. Co teda můžu. Bo kvuli T dělat celé papíry znova se mi opravdu nechce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 62.202 (?), 5.6.2010 20:31

To můžete jezdit s čím chcete.T nepotřebujete.Jestli nevěříte zavolejte si na okres nebo školící středisko tam vám to potvrdí!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 62.202 (?), 5.6.2010 20:38

Řidičské oprávnění skupiny B opravňuje k řízení

•motorových vozidel s max. přípustnou hmotností do 3500 kg a max. 8 místy k sezení kromě místa řidiče; smí být připojeno přípojné vozidlo o max. přípustné hmotnosti do 750 kg
•traktory a samojízdné pracovní stroje s max. přípustnou hmotností do 3500 kg
•jízdní souprava s max. přípustnou hmotností soupravy do 3500 kg a maximální přípustná hmotnost přípojného vozidla nepřevyšuje pohotovostní hmotnost motorového vozidla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 62.202 (?), 5.6.2010 20:43

A tady ještě: Řidičské oprávnění skupiny BE opravňuje k řízení

•jízdní soupravy složené z motorového vozidla sk. B a přípojného vozidla, jehož maximální přípustná hmotnost převyšuje 750 kg
•jízdních souprav, které nespadají pod sk. B

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
lubos25 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 48.252 (?), 5.6.2010 21:16

Takže CE i traktor?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.8 (?), 5.6.2010 21:35
Tady už by se asi měl řešit konkrétní případ. Protože malý traktor, tak jak je v názvu tohoto vlákna, by se mohl vejít i do BE, viz první bod předchozího příspěvku: tažné vozidlo do celkové hm. 3500 kg a přívěsné vozidlo o max. hmotnosti tažného (nejlépe dle údajů v TP tažného vozidla). Alespoň tak jsem to pochopil. J.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.35 (?), 10.2.2012 13:59

Budete mít Béčko a koupíte si traktor do celkové váhy 3.5 tuny.Co s ním budete dělat když za ním budete tahat prázdný vlek?Nebo si myslíte že bude dobré, když bez zkušeností naložíte 5 tun a pojedete proti mě z kopce dolů?Právě si myslím že se to počítá i z přívěsem.Je to jako u autobusu, ten nesmíte řídit ani bez lidí, když nemáte D.

Jinak já mít 750 tisíc, tak si ty hrubé práce nechám udělat (20tis/rok?)A abych byl soběstačný tak na ty malé práce něco malého, silného a aby mi to dělalo radost.Zetor by to asi nebyl, nic proti němu nemám.Jen semi zdá že tak malé nedělají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika