Příspěvky uživatele - 29.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bobkový list, 9.1.2013
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s pěstováním vavřínu ze semen? Dnes jsme zasela 5 semen-předtím 48 hodin namočených ve vodě. Substrát jsem zvolila větší Jiffy a hloubka setí 2 cm. Takto jsem je uložila do minipařeniště na východní stranu. Za... celý příspěvek >
Náhrada za Sulku, 13.8.2012
Polysulfid vápenatý Z Wikipedie, otevřené encyklopedie Jako polysulfid vápenatý se označuje množina vápenatých solí, kde je síra ve formě řetězců atomů o různé délce. Polysulfid vápenatý (směs různých polysulfidů vápenatých) se používá jako... celý příspěvek >
Sloupovitý listnatý strom, keř, 6.8.2012
Možná, že jich tam bude moc, ale nechci aby k nám bylo vidět od sousedů. Takže nemusí to být sloupovité vysoké dřeviny, ale mělo by tam být něco alespoň ve výšce 1,50m.
Sloupovitý listnatý strom, keř, 3.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, jaké 2 stromy (keře) zvolit vedle habru obecného (viz foto). Jelikož je to blízko plotu, měl by mít tvar úzce sloupovitý (průměr 1 metr na šířku), orientace jih. Uvažovala jsem o tůji Smaragd, ale jelikož máme 2 pejsky,... celý příspěvek >
Lovecký a Turistický salám, 26.6.2012
zdravim nemohl by ste vložit nejake recepty na salamy vysocina lovecky turista atd? dik
Bejbino, 9.4.2012
já ho sehnala bez problemu, maji ho dokonce i u nas ve vsi v jednote... tak zkuste nejake mensi obchody a ne hypermarkety
Rododendron cez zimu, 2.4.2012
Je pravda, že přes zimu jsem ho nezalévala, je na místě kde se dobře drží vláha, takže jsem ani nepředpokládala že může uschnout. Pravděpodobně budu kupovat nový a tentokrát se budu snažit aby neuschnul. Nevíte o nějaké nenáročné odrůdě pro... celý příspěvek >
Rododendron cez zimu, 1.4.2012 Obsahuje fotku
Předpokládám, že můj rododendron už nevzkřísím. Mám jej rovnou vykopat, nebo ostříhání pomůže? Díky za radu.
Jaká rajčata pěstujete, 14.3.2012
Mam vyseto, resp uz presazeno v kelimcich Bejbino, Ildi, Idyll, Pollicino, Cherrola, Chicco rosso, Perun, Parto, Tornado, Stupicke pilni rane, Torino, Slava poryni, Albertovske zlute, San marzano 3 a gigante, Vilma, Diana, Salus, Denar, Odeon,... celý příspěvek >
Vari nechce startovat, 15.10.2011
Tak vari už běží musel se koupit nový jehlový ventil a startér občas vyskakoval musel se koupit nový takže asi už bude klid děkuji za všechny rady.
Vari nechce startovat, 14.10.2011
nevím u zapalování je jen ustřižen kabel nevím co to je
Vari nechce startovat, 9.10.2011
Nemohl by být už poškozený jehlový ventil?
Vari nechce startovat, 8.10.2011
Dobrý den Tak zjistil jsem že jiskru háže ale pořád je svíčka mokrá že s ní kape benzín. Jde nějak regulovat ten benzín?Poradí někdo co stím už si nevím rady.
Agzat tuning, 23.9.2011
O.K! Myslím, že detailnější fotečky určitě postačí! Tuším, že asi nebudu jedinej, kdo tyto fotky ocení a jako předlohu skvělého nápadu připíchne vytištěnou na A4 na dveře své dílny a za zimního nic nedělání začne něco podobného realizovat!... celý příspěvek >
Vari nechce startovat, 1.9.2011
Tak jsem to zjistil když vytáhnu svíčku je celá mokrá takže nějak regulovat to palivo.Poradil by někdo jak na to?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika