Příspěvky uživatele - 40.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2009, 2.8.2009
Děkujeme za fotky!!! to je divné, ale jistě nějaký odborník poradí-někdo říká nevyštipovat někdo vyštipovat-já jsem zjistila(u mě) že právě na těch koncích co utíkají roste nejvíce melounků a ted fofrem a uprostřed kde je husto a vypadá to, že tam by... celý příspěvek >
Rajče - postřik - prevence?, 2.8.2009
 jsem se do toho nějak zamotala jasně trhat se mohou až po zkončení OL i papat a tečka-zkrátka pořádně umýt.Myslela jsem, že pokud už bylo nějaké skoro uzráté a postříkané, že se vyhazují i pokud plíseň není-ale je to ptákovina:) omlouvám... celý příspěvek >
Rajče - postřik - prevence?, 1.8.2009
Zdravím dotaz-OL u Acrobatu je 21 dní já mám za 5dní konec, ale hodně znich je již zralé-při aplikaci začala dozrávat.Mohu je za těch 5 dní sezbírat a sníst? psala jste, že zralá seberete a vyhazujete? teď jste mě malinko znepokojila-prosím poradíte?... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 1.8.2009
JJ já jsem taky ..., to mě mohlo napadnout 
Melounoviště 2009, 1.8.2009
Víte co-jenže já mám těch normálních sazenic tak na 20 a roubov.3 -na takové množství jsem čekala, že bude, tak 50melounků aspon-ale počasí mě tento rok hodně naštvalo:(ikdyž teď to valí, není to jak jsem si myslela.A to jsem psala jen tu spodní... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 1.8.2009
Blahopřeji jedou Vám pěkně krásné fotky-co mě ale zaráží ten přírustek za týden 20cm??? taková rychlost??? supr.Mám jen 3 robované a ty až ted dávají melounky-ostátní jsou normální asi 3 druhy.Popravdě řečeno tento rok v tom mám velký... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 31.7.2009
 Hlásím, že u mě už to valí-plodů a plodů ani je nemohu spočítat, nevím kde jsou kořeny, lezou zelené i pruhované, průměr tak 13cm-zatím asi kolem 25melounků, ale nevidím tam dobře.Teď to opravdu jedeee-super.Ovšem u mě bude problém pokud... celý příspěvek >
Rajčata, papriky - preventivní postřik?, 31.7.2009
Achji:(mám 70keříků rajčat a zhruba před měsícem jak hodně pršelo, tak je napadla plíseň(silně) použila jsem Acrobat dle rad-jenže neustupovalo, tak za 14dní byl druhý postřik Acrobatem-teď někdy kolem 10tého nám končí OL... první řada rajčat je... celý příspěvek >
Povadlé okurky, 30.7.2009
Skvělé děkuji-takže jsem a tom dá se říci podobně:)) já si myslím, že jo třeba jen pár, ale jistě kvítek bude:)) ty exotické ty jsou zajímavé-já čekám co vyplodí jedna Arabská tenká, křupapavá delší asi 15cm-taková žížalka pruhovaná.Také se později... celý příspěvek >
Fíkovník, 29.7.2009
 Má rada - zalistuj.Je tady hodně rad o fíkovníku
Povadlé okurky, 29.7.2009
Zdravím, chtěla jsem se zeptat-pokud ted ještě zasadím 20cm sazeničky okurek-narostou ještě okurky? totéž u cukety-20cm rostlinky.Moc děkuji za odpověd-Letos jsem je poprvé zkoušela a mám jen 3 rostliny i s okurky na zkoušku-ty již krásně plodí, ale... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 26.7.2009
Skvělééé tak to už jste za vodou-teď už to valí.Já se jdu dnes mrknout jak to vypadá.Je fakt, že ted ty nové výhony plodí docela hodně-zatím jsem napočítala před týdnem 12,tak uvidíme dnes-jenže se bojim co uvidím-docela hodně pršelo.
Melounoviště 2009, 22.7.2009
Jéééé už jsou moc pěkné-ted už jen ty plody rozmnožit, ale i tak můžeme být rádi za to co máme v tomto počasí.Děkuji za fotkyVaše garáž bude nádherná zachvíli se ani nedostanete k pytlu abyste je zalila a pozor na sousedy ať je nespapají-chtělo... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 22.7.2009
Skvěle napsáno, moc děkujeme-to jsou věci, to jsem vůbec nevěděla, že se dá takto pomoci.Takže vezmu tenký štěteček a jdu se podívat na zahrádku:))) otřu samčí květ jemně a pak špičku květu samičího(to je asi blizna:)))))) jsem zvědavá, ale mám... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 20.7.2009
Krásné fotky!!! moc děkujeme.Takhle nějak to je i u mě-rostiny jsou jako Adéla, ale melounků poskromnu:(nedivím se, počasí jim letos dává zabrat.Ale neházejmě flintu do žita teď to příjde Loni jsem vysledovala, že jak se dostanou do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika