Příspěvky uživatele - 40.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2009, 15.8.2009
 jste mě pobavil-mě fungovala min.rok ta šťopka, ale také na to nespoléhám.Je rozdíl když jsem měla min.rok malé, ale zralé a tyhle už jsou dál než 5kg a stále rostou, tak to bude asi taky oříšek nevim, nevim-hlavně nesmí měknout!!!a snad... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 14.8.2009
  Moc děkujeme a držíme palečky s plísní
Melounoviště 2009, 13.8.2009
 krása-Ivanko Vaše melouny jsou roubované? a upřímně kloubouk dolů ze dvou sazenic-paráda. Haloooooo paní garážová kdepak jste??? ukažte nám ourodu
Melounoviště 2009, 10.8.2009
Pokud Vám to nevyšlo letos, příští rok to jistě výjde.Fíkovník seženete na JM skoro všude.Kupovala jsem ho tuším nějak v květnu(musela bych zalistovat) a měli je v OBI a vedle je takový mini zahradnický obchudek, myslím,že jsem je viděla i v Bauhausu... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 9.8.2009
 No vidíte jak se Vám to pěkně rozjelo:)) a nebojte min.rok jsem sebrala ty velké a potom tam zůst.poslední i ty velikosti jen jako větší grep-uschla jim šťopka a ty byly tak červené a sladké.Myslím, že pokud to nebudou 10cm na konci září, ale... celý příspěvek >
Rajče - postřik - prevence?, 7.8.2009
Melounoviště 2009, 6.8.2009
No to je nádhera jste šikulka taková barevnost.Já ten žlutý-no nevím těžko říci kupovala jsem u nás, ale pak jsem dostala i sáček kde bylo několik semínek nějakých Arabských melounů-jenže pak se to nějak propletlo jak jsem po dvakrát... celý příspěvek >
Copak na tuto nemoc?, 5.8.2009
Moc děkuji, takže rychle otrhat i ty tvrdé.Takže Chemstop.A jakou prosím značku na ty ťupky používáte? a ještě dotaz-pokud ji sloupnu, tak se dá konzumovat že?
Fíkovník, 5.8.2009
 Moc děkuji, já jsem z Jižní Moravy.Je to pro mě opravdu svátek.A jak máte velký fíkovníčky? mravenenci mlsají první.Zkoušela jsem a je měkoučký, tak ho v pátek ochutnám.Snad je to dobrá zpráva na další rok, že asi to nějak bude fungovat-každý... celý příspěvek >
Copak na tuto nemoc?, 4.8.2009 Obsahuje fotku
Zdravím-tento rok se učím ošetřovat brosvičky na naší obr zahradě.Mám dotaz tahle ta broskvoň je nestříhaná a je jí tak možná více než 12 let-přesně nevim.Má obrovské broskve a je jich vždycky hodně-jenže více než polovinu nakousnou mravenci a další... celý příspěvek >
Fíkovník, 4.8.2009 Obsahuje fotku
Tak už vím dozrávají ohromnou rychlostí-posílám první moje plody-zralé jsou celkem 3 a asi 20 dozrává-nění to úspěch když jsem rostlinku letos zasadila a měla sotva 30cm:)))) juchůůů-co na něj říkate vy odborníci?
Melounoviště 2009, 4.8.2009 Obsahuje fotku
Tak a ještě dvě poslední princezny
Melounoviště 2009, 4.8.2009 Obsahuje fotku
Přeji krásný večer-to jsem já 40.188,tak konečně Vám posílám ty mé melounkové krasavice,dneska už jsem jich napočítala ke 30 juchůůů-ale ještě nejásám, jelikož v tom počtu jsou i ty malé a to je vždy tak 50 na 50.Odrůdy jsem našla asi 3.Nevíte... celý příspěvek >
Fíkovník, 3.8.2009
Zdravím, chtěla jsem se zeptat můj fíček má něco přes 1m leto zasazený-ze dvou nožek se rozvětvíl na 4 nebo 5 a má na sobě docela dost fíčků a jak koukám, tak jeden začal mírně žloutnout-je to tím, že by dozrával? je to Brown Turkey-není velký-průměr... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 2.8.2009
 Skvělé-o 206  je to tak-prostředky jsou škaredé a tam se jim nelíbí růst.Ajéje tady čtu, že se mají přehnat kroupy chjooo už je to i tady -musím jít všude zavřít okna.pěkná smršt a ten vítrbojim, bojim,tak dobrou noc.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika