Příspěvky uživatele - 96.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 31.5.2009
Soleni slimaku je jedna z nejkrutejsich metod. I kdyz je slimak vas nepritel preci jen si nezaslouzi tak dlouhou a bolestivou smrt. Pokud jste si dala praci je posbirat tak by bylo nejlidstejsi udelat si prochazku a odnest je do mist, kde nikomu... celý příspěvek >
Jak na kuny, 21.5.2009
Nejdrive bych zkusil cidlo pohybu napojene budto na poradnou sprchu nebo halogenove svetlo. Pokud jsou vase kuny tak nebojacne tak bych na pomoc (nerad to pisu) povolal myslivce. R.
Husqvarna, 4.5.2009
Já jsem měl J. 2 a už bych je nechtěl. 2054 gufera, rukojeť, měkké pružiny, 2150 netěsnosti plast/kov, gufera, pružiny.
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 13.1.2009
Dokonce v americké prezentaci jsem viděl motor GSV 160 na sekačkách Honda hrx řady 21x. Existuje mnoho motorů, které se dají takto upravit a použít na stavebnici.Divím se že třeba Vari nepoužívá víc motorů, ale logicky se to dá vysvětlit tím že to... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek nebo jednoosý malotraktor?, 26.11.2008
Urcite je lepsi Vari nebo podobne stroje u kterych si muzete tez sednout. Je to vyhodnejsi nejem financne, ale i velkym mnozstvim pridavnych prislusenstvi jak pro leto tak i pro zimu. R.
kupa rotavatoru, 22.11.2008
Podle mě má v současné době problémy pouze vari profi, kde občas praská vstupní pastorek na hřídeli od spojky.Jinak vsechny tyhle převodovky jsou jedno a to samé, dakr je bere ze slovenska, kde se vyráběly dřív pro vari.S kvalitou převodovek je to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika