Příspěvky uživatele - 0.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 555, 562 XP, 19.9.2011
mam jen dotaz k těžbě v Německu. Taky se odkorňuje jako tady na Šumavě -  teď už celé kmeny, co dou z těžby na pilu? Děláte někde na Bavorské straně šumavy? dík F
Oregon - Arborol, 3.6.2010
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s Arborolem na mazání řetězu - ředí se vodou. Zajímalo by mě jak to maže a jestli se to vyplatí finančně než klasika Eko nebo rostlinej na řízky? Netrpí pila - nedělaj se usazeniny nebo jestli to neni taky lepidlo... celý příspěvek >
Olej do motoru B+S, 3.3.2010
Mohu do tohoto motoru u sekačky nalít olej 10w40 (Total) jako dávám do auta? Nestane se nic? TYP: Motor Briggs&Stratton Typ motoru 500 Series Ventilový rozvod motoru SV Výkon 4,0 HP  Díky
Dekompresní ventil, 22.1.2010
Díky. Je to pravda dneska už neni doba na to abyste živil několik pil. Proto jsem i díky vám zvolil MS361 a jsem rád. Milan
Dekompresní ventil, 22.1.2010
To je pravda zavirat pude bezpečněji po sejmutí krytu. Ale právě když jsem chtěl sejmout kryt tak sem nejdřív zkusil fajfku ta mi nešla tak sem šel na kryt a ten mi fajka nepustila do uplného odmontování. tak jsem to zas zašrouboval a fajfku pracně... celý příspěvek >
Dekompresní ventil, 22.1.2010
Špatně jsem se vyjádřil má nepatrnou vůli a když je zamačklý tak žádnou. S namontovaným krytem to vypadá na opatrné použití šroubováku. Ještě jsem se chtěl zeptat jak se elegntně sundá gumový konektor svíčky musel jsem na to použít kombinačky (přes... celý příspěvek >
Dekompresní ventil, 21.1.2010
Díky za odpověď zdálo se mi že takto jednoduše to nejde, protože čepička ventilu má vakl tak jsem ji nechtěl přemáhat taháním nahoru, ale když říkáte že je to OK tak to zkusím.
Dekompresní ventil, 21.1.2010
Díky za odpověď. Mohl by jste mi prosím říci jak deko ventil uzavřít aniž by pila blafla - je to MS361.
Dekompresní ventil, 21.1.2010
Dobrý den, chci se zeptat na polohu dekomp. ventilu při uskladnění pily. Měl by být zamačklý - aktivní nebo ne? Při čištění jsem ho nechtěně zamačkl a teď by mě zajímalo co je lepší, když z pilou nebudu cca 1-2 měsíce dělat - jestli ho mít aktivovaný... celý příspěvek >
Pracovni obuv, 14.12.2009
Boty Prabos do lesa - protipořez: Poloholeňová obuv kožená protipořezová - katalogové číslo 031040 BEZ GORETEXU cena 2080,- -po roce a pul - žralok (odlepení podrážky) jinak ok. Nosil jsem 2je ponožky a po praci mokry nohy tak sem se musel na... celý příspěvek >
Sparťan, 30.9.2009
Mohl by jste mi tedy prozradit kde dostanu koupit stromek Spartana?
Sparťan, 29.9.2009
Existuje ještě tato odrůda?
Náhradní díly stihl, 7.9.2009
Mám taky zkušenost: posílal jsem dotaz do Stihlu na jejich doplňky, které se sem nedováží (boty a dřevorub. oblek) jestli je někdy začnou dovážet, protože jejich nabídka v ČR je opravdu velmi omezená - snad jediná takhle malá v EU. Bylo mi... celý příspěvek >
Fiskars neboli jak je to už u tématu Není sekera jako sekera, 18.8.2009
Fiskars není nic světoborného, zejména jejich nůžky za cca 1100,- nejsou nic moc kvalitní ocel každou sezonu je musím cca 2x přetáhnout brouskem. To se mi u 40cet let starých Sandviků nestalo. Ani si nepamatuji kdy jsem je naposled brousil. A to... celý příspěvek >
Krovinorezy Castor, 18.5.2009
Castory Drupol dodává do mnoha prodejen v ČR třeba v Plzni jsou hned 2 prodejci. Zavolejte do Drupolu, oni vám řeknou dealery a pošlou vám k nim cokoliv si vyberete na jejich e-shopu.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika