Příspěvky uživatele - 0.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorezy Castor, 15.5.2009
Mám Castor 41D a o něm psal výrobce: Profesionální křovinořez Castor 41D je nejmenším z řady CASTOR Power. Motor je původem a konstrukcí shodný s dvoutaktním motorem, který byl používán na křovinořezech HONDA řady UMT. Do dnes je u těchto... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 28.4.2009
Vlastním od Mountfieldu sekačku G44PB bez pojezdu motor B+S 4HP jede každých 14 dní cca 600 m2 členitého terénu už 4 roky po sezoně běžná údržba olej... Stála cca 7000,- za tu cenu je bezvadná. Všechny sekačky jsou stejně s motorem B+S... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 6.4.2009
benzin jsem tankoval u Shellu
Stáří benzinu do pily, 6.4.2009
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli mohu použít 14 dní starý natural 95 pro přípravu směsi do motorové pily Stihl s olejem Stihl HP. Zaslechl jsem od různých lidí, že by neměl být starší jak týden nebo to přidřu... Tak ted jsem na vážkách jestli... celý příspěvek >
Smart holder, 24.2.2009
Dobrý den, nemáte prosím někdo výrobní výkres kozy na řezání dřeva "Smart holder" jakou vyrábí např. Stihl a jiní výrobci. Díky F.
Pilky Stihl, 19.2.2009
O MS361 jsem tam našel, ale o MS270 nic archiv je jen do roku 2004.
Pilky Stihl, 19.2.2009
Díky to jsem chtěl vědět - nemáte nějaký odkaz na net - třeba jako novinka od Stihl MS270 popř MS361 z těchto let? A podobně?
Pilky Stihl, 19.2.2009
Dobrý den, nevíte někdo od kdy se vyrábí pily MS 270 a MS 361. Na netu jsem nic kloudného nenašel. Dík F
opadaná višeň, 29.9.2006
Tříletá višeň po porvní malé úraodě již v srpnu celá komplet shodila listy. Jedná se o nějakou chorobu? Vloni jednu větev ranila mrtvička.Díky  za radu
Hlohyně šarlatová, 29.9.2006 Obsahuje fotku
Založili jsme před třemi lety živý plot z hlohyně šarlatové, ale nikdy nám nevykvetla. Všude v parcích je na jaře doslova obalená květem...
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika