Příspěvky uživatele - 109.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čínský karafiát - slzičky, 14.6.2011
Dobrá den, chtěla bych se zeptat zda z utržených karafiátů budu mít vhodná semínka k vysetí? někdo vyhodil nedokvetlou kytku. Tak jsem si myslela, že bych ji nechala dozrát, protože ty barvy jsou nádherné!! Díky
Sundavillea Red - pěstování, 4.5.2011
Já ji mám na jižním okně listů je pramálo, ale rosím ji pravidelně a má nasazeno na květy! Už jsem ji i přihnojila kristalonem.Přisypala jsem i hlinu tak uvidím jak se ji letos povede. mám z ní od loňska už dvě nové rostlinky. Ty jsou krásně zelené... celý příspěvek >
Bohemia, 6.4.2011
Dobrý den, máte někdo zkušenosti zs hrušní Bohemia na kdouly? má být menšího vzrůstu a pozdní aháněla jsem hrušeň AB, ale bohužel nesehnala.Spíše na mě koukali jako na blázna.
Čačanská slivoň, 6.4.2011
Dobrý večer, jaký máte názor na čačanskou slivoň minulý týden jsem si ji zakoupila společně se zelenou rynglý.
Orchidea, 30.1.2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy je dobré hnojit orchidei a přesazovat teď mě kvetou je dobré je hnojit v době květu? A kdy je dobré je přesazovat a zda přesazovat vždy po odkvětu nebo jednou za rok. Moc děkuji jsem začátečník v pěstování... celý příspěvek >
Sundevila v zimě, 13.1.2011
V loni jsem ji měla v obyváku a opadala, ale přežila. Letos ji mám na stejném místě opadla taky tak doufám, že přežije. V kanceláři mám dvě mladé rostlinky co se mě podařily namnožit v loni v létě ty krásně rostou pravidelně je rosím skoro koždý den... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 7.11.2010
Je mi jasné, že žhavý!! Ale máme krb a tudíš máme i popel tak proč ho nevyužít když to borůvce bude pospívat! Jinak dávám jak rašelinu i hrabanku tak dávám i koňský hůj!! Jen toho popelu jsem se bála!!
Kanadská borůvka, 7.11.2010
Dobrý den, v diskusi jsem četla, že někdo dává dřevěný popel ke kanadské borůvce nemůže ji spálit děkuji za odpověď!! je to vhodné??
Rakytník, 7.11.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat - od známé mám dostat výhonky rakytníku, ale nevím zda nebude planý máte s tím někdo zkušenosti?? děkuji
Kanadská borůvka zasychání květů, 21.6.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat letos na 4 leté borůvce došlo k zasychání květů i listů nevíte čím by to mohlo být?? dvě vedle borůvky jsou v pořádku dostávají všechny stejně.tak nevím co se slalo.Děkuji za radu.
Jaký je vhodný strom, 19.6.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký je vhodný strom kde je vyšší hladina spodní vody. Kde ve spodu je jíl moc děkuji. Bohužel mě odchází třešeň a tak bych ji chtěla nahradit jiným vhodnějším ovocným stromem.
Mlada třešen odchází, 13.6.2010
Dobrý den, je to možné zahradu mame na navažce ve spodu je jíl kde se kolem drží voda v tomto počasí. Poraďte mi prosím jakému druhu ovocných stromků to nevadí. Jak na to jsou švestky nebo blůmy. Děkuji
Nová hrušeň obráží u roubu, 9.6.2010
Dobrý den, z jara jsem si koupila hrušeň, ale nic nikde žádný pupen až teď začala obrážet u roubu těsně nad roubem a pod ním. Nevím jetli ji mám nechat a nebo ji mám vykopat. Reklamovat to asi nelze co?? A to jsem ji dopřávala kompost i zalévala. To... celý příspěvek >
Mlada třešen odchází, 9.6.2010
Dobrý den, včerá jsem zjistila, že naše mladá třešeň 5 let schne. Plody se zcvrkávají, listí žloutne. Na pohled není nic vidět. V tomto deštivém počasí je mě to divné. Na zahradě máme ji né stromy i jinou třešeň asi 15 m dál a ta je v pořádku čím by... celý příspěvek >
Hruška Williamsova, 23.4.2010
Děkuji, ale ted přesně vím, že tu jsem teda nechtěla!! Ach jooo
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika