Příspěvky uživatele - 35.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej Stihl, 26.9.2009
Vím, že tomu tak je... mě jde o to, jestli oleje XP jsou kvalitnější než ten červený od Stihlu... Nebo jestli co značka to jiný olej určení pouze pro tuto značku. Lukáš
Olej Stihl, 26.9.2009
Když je otevřena tato diskuse, zajímalo by mě, jestli lze používat i olej XP do pil Stihl, který se používá pro HQ řady XP, zda-li je kvalitnější než červený olej od Stilu???Lukáš
Jak pěstovat ozimou cibuli?, 25.8.2009
prosím o radu pěstuji gibuli už mnoho let chtěla bych zkusit i cibuli setou na zimu. jakou odrůdu, jestli semena nebo sazečku, kdy a jak hlubokoa jaký spon. prosím poraďte mi. Míla Semerádová
Elektrická pila Dolmar verzus Stihl, 23.4.2009
Zdravím... pánové, jak tady můžete někdo rozpoutat diskuzi na takové téma... už jste viděli nějakého dřevorubce s Dolmarkou???Ten kdo tvrdí, že je Dolmarka lepší než Stihl, tak Stihlku nikdy nedržel v ruce... Dolmaraka se nedá s Jonsereetem,... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 28.2.2009
6,1 model xp a 6,3 model xpg (vyhřívaná rukojeť) toto jsou váhy pouze stroje bez řezného ústrojí a náplní.
benzin do pily, 4.2.2009
v petkách není probém. Lijte a míchejte:-)
Jaká je husqvarna 372 xp, 4.2.2009
365 hq má můj kamarád, několikrát jsem si jí půjčil. Na mě je pila velice líná a pomalu jde do otáček, jsem zvyklý na pily Husqvarna řady xp. Možná nemají tu životnost, ale práce s nimi je rychlejší. kamrádovi pila vydržela skoro 3 roky v každodenním... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 4.2.2009
372 Je super pila... ale osobně bych volil Stihl ms 361...dělal jsem s oběma pilama a musím říct, že s 361 jsem byl naproso unešený. Ačkoli má menší výkon než 372 šla do dřeva jako by měla stejný výkon a ještě je o něco málo lehčí. Akceleraci měla... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 3.2.2009
Chtěl bych se zeptat jaká je pila 372 xp, a jaké máte s touto pilou zkušenosti
doplnění vápníku proti hořké pihovatosti, 29.10.2008
Před nedávnem jsem žádal o radu na černou pihovatost Čisteckého lahůdkového. Teď jsem to zjistil i na Goldenu. Zakoupil jsem již na příští rok hnojivo na list Fertikal, vyráběný v Lovochemii v Lovosicích a doporučené na tyto problémy. Přesto bych rád... celý příspěvek >
zakladam novy sad, 16.10.2008
prosim o radu jak zalozit ovocny sad na 2525m2 jsem od lovosic a pozemek je na rovine dobra piscita puda tak prosim poradte hlavne jake asi odrudy a jak je sazet daleko od sebe diky
Ladislav - jablka z Čisteckého lahůdkového, 2.10.2008
Díky Hostu a panu Vysloužilovi za radu. Jenom bych prosil p. Vysloužila o radu, jak chlorid vápenatý aplikovat - postřik, nebo na zem pod strom, kdy a jak často?  Díky.
Ladislav - jablka z Čisteckého lahůdkového, 30.9.2008 Obsahuje fotku
Díky za názory, pro upřesnění připojuji fota postižených jablek s prsbou o radu. P.S. Také si z vlastní zkušenosti myslím, že na fotech v předcházejícím příspěvku nemohou být čistecké.
Ladislav - jablka z Čisteckého lahůdkového, 28.9.2008
Nedávno jsem se dotazoval na hnědé flíčky jablek Čisteck..lahůdk..(Princezna Luisa), které jsou na povrchu plodů a jdou do hloubky do dužiny.Jsou asi tak veliké, jako kdyby se jablko napíchalo nesilným hřebíkem. Pan Miloš Vysloužil si myslí, že... celý příspěvek >
Hnědé flíčky v dužině jablek, 15.9.2008
Vážení zahrádkáři, zdravím vás a prosím o radu : začal jsem sklízet jablka, která znám pod dvěma názvy - Princezna Luisa nebo Bílé nádherné. Toto jablko má bílou dužinu, ve které má u většiny plodů vždy na některém místě více hnědých... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika