Příspěvky uživatele - 56.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 6.1.2010
Mám výborné zkušenosti s modrou skalicí, jako doplněk k bazen.chemii, dávkování 5-7g / m3 vody t.j. na 20 M3 vody 4 KÁVOVÉ lžičky skalice, rozpustit v kbelíku vody a večer vylít na hladinu, druhý den filtrace veme vysrážené řasy  - Slávek
Solární plachta, 21.8.2009
taková je pravda, je to nebezpený prodejní podfuk!
Dublet, 11.2.2009
Jablko Dublet mám na švédské podnoži A2 již asi více jak 10 roků, původně to mělo pracovní označení 822. Jablko i v podmínkách Valašska(kamenitá a jílovitá půda) díky podnoži plodí a chutná výborně. gerza7@seznam.cz
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 3.2.2009
Zdar, zajímá mně ten solár, z čeho bude?
Co s bazénem na zimu, 28.1.2009
Má někdo zkušenosti s betonovým bazénem, který je ve svahu a přední dlší stěna je celá nad terénem(vypustit, nebo jen upustit pod trysky a dát petka?) Bazén má ještě vypouštěcí výpusť, která je uzavřená plastovým kohoutem. Slávek
Kryt na bazén, 21.1.2009
Zajimavé, nechápu ty dvě novodurky, chtělo byto náčrtek. Suty
Kryt na bazén, 21.1.2009
Děkuji, je to úplně jasné. Zná někdo jiný způsob zakrytí, prodávané obloukové zastřešení je minimálně o 100 % předražené. Slávek
Lze hnojit papriky a rajcata NPK?, 21.1.2009
solanvit neexistuje v ČR
Stavba udírny s grilem svépomocí, 21.1.2009
Nádhera, přesně něco takového plánuji, poprosím na jaře o případné rady(za slivovici)-Slávek z Valašska
Písek v bazénu, 20.1.2009
Je to opravdu písek? Mně se stala podobná věc, ale po prozkoumání dna jsem zjistil, že je to vyvločkovaná nečistita, stačí síťkou rozvířit. Slávek
Kryt na bazén, 20.1.2009
Velmi dobrý nápad, chci se zeptat : plachta je na hladině, nebo přes okraje? Slávek
okurky, 20.1.2009
Minisprint pěstuji 2 roky - vynikající
Paprika pro foliovník, 19.1.2009
kolik sazenic sázíte do pytla?
Keříková rajčata - popelavé listy, 8.1.2009
Ano, je to teplotním šokem - Slávek
Papriky, 7.1.2009
zdá se mi, že to není GERBY, ale paprika, kterou pěstuji již 3 rok GELBY F1, vynikající paprika od fa SEMO, která roste i na horách Valašska(ve skleníku). Slávek
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika