Příspěvky uživatele - 172.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonská vrba, 4.6.2009
Tak už jsem doma, vrbu jsem pořádně prohlédla a zjistila, že na konci větviček, kde se tvoří nové lístečky, je vrba obsypaná mšicemi, použila jsem postřik CALYPSO, snad to pomůže! Mějte se, zdraví Katka
Japonská vrba, 4.6.2009
Dobrý den, mám podobný problém, vrbu mám nasazenou od loňska a začínají mi na ní jakoby usychat lístečky, spíše ty koncové, ve středu ne,  nedostatkem vody to nebude, zalévám často. Nasazená je na východní straně, takže sluncem to asi taky... celý příspěvek >
japonská vrba, 25.3.2009
Dobrý den, prosím vás nemáte někdo foto, jak má tahle vrba vypadat ostříhaná? Já ji teď v březnu ostříhala asi opravdu radikálně, až do starého dřeva, takže jsem odstřihla i ty nové výhony! Bylo mi řečeno stříhat tak na 3 očka, ale nevím jestli... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 16.2.2009
mám pilu oleo-mac952 čtvrtým rokem, motorovou kosu 740T šestým rokem, oboje bez sebemenších problémů-les plus velká zahrada.Benzín ředím kvalitním plnosintetickým olejem značky Valvoline.
Pokazil jsem kvas?, 19.1.2009
No pokud do kvasu dáváte cukr, což je mimochodem zakázané, tak nemáte slivovici, ale řepkovici
Sekačka Dolmar PM 4855 SA Pro, 7.7.2008
Zdravím, rozhoduji se pro nákup uvedené sekačky a chtěl bych touto cestou požádat případné uživatele o praktické zkušenosti s jejím používáním. Delší dobu procházím nové příspěvky a mám za to, že toto fórum danou sekačku ještě nehodnotilo. Díky... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar nebo Stiga, 3.5.2008
Máte pravdu, mám na mysli typ PM 4855 SA Pro... Nejvíc bych ocenil, konkrétní uživatelské zkušenosti s danými modely sekaček DOLMAR a STIGA případně informace od někoho, kdo se zabývá servisem a dokonale zná veškeré technické detaily případně... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar nebo Stiga, 30.4.2008
Prosím může mi někdo poradit dle praktických zkušeností, rozhoduji se mezi sekačkou DOLMAR PM 4855 SE Pro a STIGA Turbo Pro 50 S. Díky předem za radu
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika