Příspěvky uživatele - 135.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky F1, 28.5.2010
Mám stejný problém jako přispivatel v příspěvku nade mnou. S tím rozdílem, že mi neopadávají všchny, ale jen několik rostlin a ostatní jsou v pořádku. Pěstuji je ve skleníku.
Převodovka ke grilu, 11.7.2009
Točím prase pomocí stejného motůrku ze škodovky a jako převod používám přehazovačku z kola a soustavu velkých a malých ozubených kol. A nebo stačí dva řetězy a 2 velkÁ a 2 malÁ kolečka. Na motůrek upevnit malé(co nejmenší) pokračovat na hřídeli... celý příspěvek >
Udírna - návod, 11.7.2009
Ilustrační fota jsou výše "Drobek2 udírna-návod". Bohužel jsem v době stavby nepořizoval žádné fotky, tak jen tyto z již hotové udírny. Je to škoda, protože by to hodně lidem pomohlo. Tak snad Vám to pomůže.
Udírna - návod, 11.7.2009
"Hebl" nebo taky "ytong" je porobetonová tvárnice běžně používaná ke stavbám koupelnových jáder. "Šára" jak píšete je "šár" a ve skutečnosti je to řada cihel nebo tvárnic chcete-li. Jinak řečeno, čim víc šárů... celý příspěvek >
bude to k jídlu?, 17.12.2008
Zdravim všechny. Mám naložené maso (10 dní a cca 6°-8°C)a na hladině se objevují bublinky. Jsou asi na třech nebo čtyřech místech o velikosti ložisek asi půl kávové lžičky. Lák je čirý a voní hezky po česneku. Mám to slít a nebo víc hlídat a... celý příspěvek >
uzení slaniny, 14.12.2008
Před uzením jí mírně zblanžírujte. Stačí 5-10 min ve vroucí vodě. Sice neudím ve studeném kouři, ale mělo by to fungovat.
Udírna - návod, 10.12.2008 Obsahuje fotku
Tady jsou nějaké obrázky udírny k návodu a pár fotek z uzení.  V době focení tam ještě chyběly nějaké kosmetické úpravy, ale ty musí vydržet do jara.
Domácí klobásy, 29.11.2008
Je to opis z té samé kuchařky jako to hovězí a na obrázku vypadají skutečně jako klobásy čabajského typu. Nezkoušel jsem, ale člověk co mi tu kuchařku půjčil tvrdil, že jsou výborné.
Domácí klobásy, 29.11.2008
Martinské klobásy. Připravené maso (jen vepřové) pokrájíme na drobné kostky nebo nudličky. Použijeme jedno plecko, jednu krkovičku, lalok z vepřové hlavy a jeden bůček. Pokrájíme nadrobno a přidáme trochu syrové slaniny. Osolíme, opepříme a dobře... celý příspěvek >
Domácí klobásy, 29.11.2008
zde je recept na uzené hovězí maso. Je to opis z kuchařky. Na tuto specialitu je vhodné maso z kýty mladého hovězího dobytka, z něhož vykrojíme kusy po 2-3 kg a dáme je proležet do slaného láku o síle 12° bez předchozího posolení na sucho.... celý příspěvek >
Domácí klobásy, 29.11.2008
Krájí se to na velmi slabé plátky jako proschuto. Pak je to opravdu delikatesa, ale když si ukrojíte silněj plátek je docela boj to rozkousat.
Domácí klobásy, 28.11.2008
Zdravím Vás pane Vysloužile. Děkuji za reakci a pro mně jako začátečníka cenné rady. Na uzené hovězí jsem narazil v jedné staré kuchařce. Nakládá se jako vepřové a udí se také stejně. Já občas dělám "sušené hovězí maso" v soli a dát ho do udírny... celý příspěvek >
Domácí klobásy, 28.11.2008
Kdybych nějaký recept měl, tak ho přeci nebudu hledat na netu. Ale když chcete. Sice to nejsou klobásy, ale třeba to někomu pomůže. Zatim jsem zkoušel jen hovězí, špek a kuřecí čtvrtky.  Kuřecí jsem normálně nasucho nasolil a nechal přes noc.... celý příspěvek >
Domácí klobásy, 28.11.2008
Zdravim všechny příznivce uzení a pochutin z kouře. Jelikož si chci vyzkoušet vyudit klobásky, věnoval jsem hledání vhodného receptu, který by zaujal mé chuťové buňky, několik hodin hledání a čtení receptů na netu. (ne za jeden den) Dospěl jsem... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny, 20.11.2008
Možná je to blbost, ale kdysi jsem si nechal udělat plechovou udící bednu na ohniště a zkoušel tam udit malé kousky bůčku. Používal jsem jen švestkové piliny a topil jsem poctivě. Výsledek byl ten, že maso bylo tak hořké, že ho nežral ani pes. Nevim... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika