Příspěvky uživatele - 135.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udírna - návod, 19.11.2008
Zrovna jsem dostavěl udírnu, tak dávám k dispozici návod: Materiál: beton, kameny, hebly(porobetonové cihly)10 a 5 cm široké, šamotové cihly, palubky,kamnové roury, svod k okapu, lepidlo na obklady, žáruvzdorné lepidlo, omítka na porobeton a vnější... celý příspěvek >
použití dřeva na uzení nebo grilování, 17.11.2008
Chtěl bych se zeptat, zda je nutné dřevo na uzení odkorovat. Nedávno jsem udil na jabloni s kůrou a bylo to bez chyby. Teď mám ale olši a tam si nejsem jistej. Vím, že dub se musí aby nezhořklo maso, ale jak je to u ostatních druhů dřev?
tůje smaragd, 2.3.2008
Chtěl bych požádat o radu ohledně půdy, ve které mám tůje pěstovat. Na zahradě mám zhruba 15-20 cm zeminy a pod ní už jen písek. Chtěl bych se zeptat, zda mám kolem kořenů přidat kompost, popřípadě ho smíchat s pískem a nebo je to jedno. Předem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika