Příspěvky uživatele - 40.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubovaný meloun, 20.3.2009
Vážení přátelé, je hezké, že roubujete melouny. Někteří z Vás, by si měli naroubovat Pravidla Č. pravopisu.Melouny uvadly a pod. se píše vždy s Y. Jsou neživotné.Zamyslete se vždy nad svým příspěvkem.Hrubky to je Vaše vizitka...
Rakytník - opadání plodů, 19.3.2009
Rakytník ř. má problematický kořenový systém.To je nepříjemné zvláště při přesazování. Pokud byste ho chtěli po přesazení radikálně setříhat neděláte rostlině dobře a obrostu se nedočkáte. Rakytník po výsadbě musí nejdříve dobře zakořenit, a ukázat... celý příspěvek >
Papriky, 19.3.2009
Vážení přátelé, Vy zde házíte názvy odrůd.I já jsem podobně kupoval semena. Pokud nepotřebujete F1 papriky, kupte si plody paprik, ochutnejte. Pokud Vám budou chutnat, vyberte semena a zasejte. Ovšem do teplé země nad 20 C.Plody by měly být dobře... celý příspěvek >
Ochrana proti vosám a ptákům, 16.2.2009
Ochrana proti ptákům pomocí levných sítí z Obi, Baumaxu jsou vyhozené peníze!!!  Jsou to jednorázovky.Já bojuji jako včelař s datly.Je to podobná disciplina. Využijte jako já, moravské firmy Odetka!! Sítě proti ptákům š 2m. Oka 2cm.Délka 100m.I... celý příspěvek >
Bordóská jícha, 19.1.2009
Příprava je mi jasná.Ptal jsem se na současnou účinnost.a zda se používá ještě dnes ve vinařské velkovýrobě.Jak mi nepatrně vyplývá.Zřejmě nikoli.
Rouby - termín odběru, 13.1.2009
Dát rouby do studny?do studny nevidím moc dobré.Brzy Vám naraší.Nebudete moci udělat ev. opravné roubování při 1.neůspěchu. Roubováním se zabývám mnoho let.Nejlépe se mi osvědčila klasická severní strana u budovy a zapíchnutí do země.
Bordóská jícha, 13.1.2009
Bordóská jícha se používala nebo používá proti peronospóře vinné révy.Je oproti současným přípravkům velmi laciná.Použil jsem ji.jednou proti plísni bramborové.Bohužel s malým účinkem.Co je používáno současnými vinaři v boji proti peronospóře?Pohled... celý příspěvek >
Rakytník - jak rozpoznat, 30.12.2008
Vážený p.Stanislave, Vy se mi stále snažíte dělat průvodce životem.Jsem naprosto klidný.V zahradnictví Kurz+Král mají R.Ŕ za 120 k.Označeny jsou samci  i samice.Z toho vycházím při hodnocení ceny.  ZD     P.S.Mám mnoho sazenic G.... celý příspěvek >
Kde seženu Ledanu či Leskoru, 8.12.2008
Je to nádhera, já jako včelař srovnávám tuto diskusi s diskuzí na Včelařské konferenci.Tam se stále mlátí prázdná sláma.Zde se hovoří skutečně o problémech.Samozřejmě až na vyjímky.Líbí se mi zde košatost témat.Viz Milošova sentence o Verichovi,... celý příspěvek >
Roubování, 7.12.2008
Vážení přátelé, mlátíte prázdnou slámu.Broušení nožů má několik zásad.1.nože nebrousíme na brusce.2.hrubý brousek ubírá hodně vašemu noži3.po nabroušení je nutné ostří nože srovnat broušením na kusu tvrdé kůže.Tím ostří srovnáme.4.kvalitu ostří... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika