Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den také jsem na severní stranu zdi vysadila přísavník trojlaločný, pne se po stodole, je dost vysoká, ale na tu zídku bych to asi zvážila sousedi mají blýzko stromy a mohlo by se to neovladatelně rozrůst, aby z toho nakonec nevznikl jeden veliký chumel zeleně, sice je obrázek malý, ale zdá se že zídka je relativně v dobrém stavu a může vám tak docela pěkně doplnit zahradu o tento prvek, já osobně bach k ní zasadila pnoucí růže při sázení bych pod ně přidala konský hnůj, také by se dali i kombinovat s plaménkem.Já osobně přísavník nedoporučuji.Záleží jen na vás.Mějte se hezky Helena na pravé straně zdi se pne přísavník pětilistý...psí víno  a ten je dosti bujný, druhý ten zelenší je trojlaločný koupila jsem ho v zahradnictví a je daleko více zvladatelný.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika