Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Větvičky skalníku, které se dotýkají země, vypouštějí samy nové kořínky. Můžete prohlédnout "mateční" rostlinu, jestli se tímto způsobem už sama nerozrůstá, a prostě odstřihnout a jinde zasadt zakořeněné výhony.

Já jsem potřebovala namnožit skalník intenzivněji, protože jsem jím chtěla nechat porůst rychle svah pro zpevnění. Prošla jsem v pozdním jaře sídliště, našla vhodné přerostlé a neudržované keře skalníku, nastříhala z nich tak 10-cemtimetrové mladé větvičky, zapíchala je do země kde jsem potřebovala. Hotovo.  

Do měsíce už pouštěly nové větvičky. Ujaly se všechny.

Neniničila bych tak udržované nebo malé keře, ale přerostlým keřům to jenom prospělo a tak jsem zabila dvě mouchy jednou ranou - já jsem získala spoustu řízků zadarmo, a neudržované keře jsem trošku vytvarovala. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika