Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 
přesný výraz

Pokojové rostliny > Kořenokvětka

Kořenokvětka

KUKY (3928) - xxx.xxx.38.136 (?)
14.2.2020 17:17

Já mám zelenou. Vloni už byla taková vyžilá, i když i kvetla! Možná se jen snažila zachovat druhsmiley. Tak jsem si vybral pár zdravých listů s kořeny a začínám znovu. Ty šeredné jsem vyhodil na kompost, kde přežívaly do prvních mrazů. Určitě by z nich bylo třeba pět nových rostlin. Ale bohužel... Kořenokvětka lépe přezimuje za nižších teplot. Panašované formy chtějí více světla. Do paneláku se moc nehodí. Dařilo se jim v bytech, kde se moc netopilo.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   << Předchozí příspěvky | 1, 2   

Kořenokvětka

KUKY (3928) - xxx.xxx.38.136 (?), 14.2.2020 17:17
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Já mám zelenou. Vloni už byla taková vyžilá, i když i kvetla! Možná se jen snažila zachovat druhsmiley. Tak jsem si vybral pár zdravých listů s kořeny a začínám znovu. Ty šeredné jsem vyhodil na kompost, kde přežívaly do prvních mrazů. Určitě by z nich bylo třeba pět nových rostlin. Ale bohužel... Kořenokvětka lépe přezimuje za nižších teplot. Panašované formy chtějí více světla. Do paneláku se moc nehodí. Dařilo se jim v bytech, kde se moc netopilo.

Připojit reakci   

Kořenokvětka

host - xxx.xxx.111.26 (?), 15.2.2020 11:14

Já mám panašovanou asi 10 listů. když pročítám jak se o ní starat tak jsem našla příspěvek nějaké paní co psala že když k ní přisadila vánoční kaktus tak od té doby roste daleko rychleji a kaktus kvete. A já ji přivezla a v knětináči byl i kaktus. Mám přesazeno a našla jsem tak min 6 nových výhonků a kaktus už opět trůní u kořenokvětkywink. Uvidím časem jak jim to vyhovuje.

Jana

Připojit reakci

Kořenokvětka

KUKY (3928) - xxx.xxx.38.136 (?), 15.2.2020 12:24

Tak to je teda gól! Já mám u kořenokvětky taky vánoční kaktus! Ale ne záměrně, musel tam spadnout kousek listu a zakořenit.

Připojit reakci
1, 2   
Kulinářské fórum - recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty
Průměr komínu k udírně27.9.2020
Nakládání a vakuování masa na uzení26.9.2020
Průměr komínu k udírně22.9.2020
Generátor kouře25.8.2020
Generátor kouře25.8.2020
Proč?6.8.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů