Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahojky Magdi! Právě jsem sedla k netu, že se podívám, co je nového a přišla na váš příspěvek.Nejdřív díky za poklonu, těší mne, že se vám take kytičky tak líbí.A teď k těm begonkám.Já je mám vlastně taky v obyč.truhlících.Jen nemám obdélníčky, ale kostky.Hlízu "zavrtám"tak, aby vršek s listy nebyl zahrabaný.Zalévám, když zemina vyschne, normálně přímo do truhlíku.Zahrabu prstem do země a je-li suchá, zalívám! Co se týče toho umístění na JV, myslím,že to bude v pohodě.Mám vyzkoušeno, že beg.s užšími listy vydrží víc slunce než beg.se širokými listy.Hnojivo používám na bal.květiny, v takovém malém kyblíčku.Je tam napsáno Floria, ale myslím, že je to Kristalon, jen jinak balený.Beg.začnu hnojit nejdřív Begonexem(hnojivo pro hlíznaté rostliny),a pak tím co mám.Já dávám cererit, když sázím kyťule všem tak 2 lžíce na truhlík přímo do země, ale pak tak po 14 dnech začnu normálně přihnojovat.Cererit je jen takové zás.hnojení, protože se pomalu uvolňuje.Já jsem dneska přesazovala muškáty a už jsem je "vyhodila" ven, tak doufám, že s nima zas nepomažu domů.Beg. ani fuchsinky si ještě nerisknu, to jsou hajsinky.U nás je teď moc krásně, až nenormálně na datum v kalendáři teplo.Ale na to, že je jaro nějak málo zpívají ptáci!?Tak mějte se moc hezky, ať se vám vše daří B.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika