Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Vpodstate jakesy ochranne slupky byly na vsech 3 otvorech.Ja jsem vsechny ty slupky opatrne odskrabnul, protoze bych jinak 100% nepoznal ktery z tech otvoru pod slupkami je ten mekky klicici, takhle mam 100% jistotu.No pokud to mate i v tomto pocasi v 35°C tak na to nemam :-(.Ja to mam normalne na balkone na jizni strane prikryte igelitem a snazim se mit kokosy vlhke a substrat take hodne vlhky. Mozna pri vetsim slunci se tam tech 35 °C vytvori, ale jinak v dnesnich dnech ani omylem. Bohuzel v akvariu obmotanem tenkou prusvitnou folii mam zasazenou opuncii (zatim po necelych 2 mesicich nic), takze tam s kokosem experimentovat nemohu a jine akvarko bohuzel nemam.Mnoho lidi psalo jak ty akvarka pouziva na kliceni temer cehokoliv :-) Rozhodne vim, ze pri plnem slunicku je tam min 50°C, musel jsem stacit vyndat venkovni teplomer do 50°C vcas, takze tam bude mozna i vic :-) Zajimalo by mne, kdyz klicek uhyne nebo spis kdyz je videt ze uhniva, tak zda se muze po jeho ustrizeni pod mistem kde je viditelne uhnivani jeste vzpamatovat nebo zda uz je kokos na vyhozeni?
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika