Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Plodová zelenina > Uragan F1

<< Předchozí příspěvky | 1, 2, 3   

Uragan F1

Mr Bigggg (2734) - xxx.xxx.135.180 (?), 28.2.2019 9:05
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Tak semena Uraganu vyklíčila 100% -ně. Zasypal jsem je a dal na okno. Až vylezou, tak čtyři nejlepší dám do jednoho kelímku, Ostatní vyhodím. Do budoucna počítám jen s jednou rostlinou. Uragan F1 by měl být jistě ranější než Tornádo a také než Start. Měl by být srovnatelný se Stupickým, ale to už letos nebudu vysévat a tak budu srovnávat se Startem (hlavně mne zajímá DTM).

Vladimír

Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna

Uragan F1

Mr Bigggg (2734) - xxx.xxx.135.151 (?), 3.5.2019 7:01
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Nedopatřením se mně stalo, že jsem zapomněl rozesadit dvě rostlinky rajčete Uragán F1. Rozesazovat je teď, cca týden před výsadbou by asi nebylo dobré a tak je nechám pospolu. Zatím ještě nevím, jestli budu mít nějakou spirálu navíc, abych každou rostlinu mohl vést samostatně ve spirále nebo je budu mít obě v jedné spirále. Nikdy jsem dvě rajčata v jednom důlku nepěstoval s výjimkou cherry Ramallet Malorquin Pequenito, kterým se na dvou spirálách docela dařilo.

Vladimír

Obrázky:
Uragán F1
Uragán F1
Připojit reakci
1, 2, 3   
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Fotky kurníku a slepic3.4.2020
Fotky kurníku a slepic3.4.2020
Chov pstruhov1.4.2020
Fotky kurníku a slepic31.3.2020
Chov pstruhov30.3.2020
Chov pstruhov29.3.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů